Už se nemůžu dočkat svého červnového pobytu ve tmě. Plán je 21 dní ( pokud bude dovoleno tolik od mého Vyššího Já a na podzim pak konečně zkusit 100 dní. Kdy nejde o výkony a honění dnů, ale o co největší odevzdanost Bohu a prosby k němu a tyto výpočty dnů mi přišly – je to jen mini zlomek proti tibetským 40 měsícům ) a zkusit pracovat 24h denně, nonstop za bdělé přítomnosti v meditacich, modlitbách ( vlastními slovy ), v živých snech. Na zesílení spojení s Bohem, přes Krista, jako jeho část, spojku tady ve 3 dimenzi – v tolik vibračně vzdáleném světě od světů Stvořitele. Kristus musel jít do lidského těla, aby tady vůbec mohl své vibrace, energii, učení ukotvit. A stejně ti satanisté z Vatikánu celé jeho učení zfalšovali. Kristus je pro většinu lidí církevní pojem, i když k nikomu neměl za života dál než k papeži a jeho křižáckým hrdlořezům. Ale zároveň je ve své nepodmíněné lásce miloval. Řeším teď opravu auta a nové ojeté auto. Zabírá to několik cest do Brna ( které mne společně s řízením vysaje jako vysavač a už bych tam žít nedokázal:)bazén tak obrovský je to rozdíl v energiích, astrálu, záření ), spoustu času, energie i energie finanční. Ale já stejně ztrácím prakticky jen za jídlo a všechny peníze zůstávají tady v centru terapie tmou ( tmaleci.cz ), které jednou stejně předám pokračovatelům včetně zatím skoro nulových úspor.:) Protože jediné poklady co si mohu po odhození těla, vězení duše odnést, jsou stejně jen šaty poznání.
Z vyššího nadhledu za tuto situaci Bohu děkuji, protože jsem se možná vyhnul vážné nehodě. A slabší a méně bezpečné auto mne donutí do větší bdělosti a pokory. Vše je zkrátka jak má být a vše se děje z nějakého záměru. S přijmutím všeho co mi Bůh na mě cestě ukáže a „provede“, se žije daleko snáze. A o to jde. Žít v radosti, jak je to maximálně možné. A když nejde vykouzlit úsměv na tváři, tak aspoň nebrečet, nestěžoval si. Pro všechny vážně nemocné, je jejich nemoc velký dar. Dostanou čas na změnu a vrátit se k sobě, do sebe, začnou alespoň teď dodržovat Vyšší zákony a trošku nebo zcela vylepšit v uvědomění svou karmu. A kdo se odevzdá úplně a zcela vyčistí nenávist k sobě a kol sebe, může se během jediného dne zázračné vyléčit. To se podaří velmi málo umírajících. Ale spoustě se podaří v bolestech těla. Duše smazat různě velkou zátěž karmy.
Když se vrátím k tomu pobytu ve tmě na více týdnů. Už chci konečně dělat duchovní cestu na plno, ne jen trošku šmrdlat. V síle pak mohu ostatním pomáhat o dost víc. Než po nich jen uklízet, chystat jim jídlo a dělat řidiče a ochranu v astrálu. Od hlídání českých druidů v astrálu a drsných střetů tam, v obětování pro druhé a dělající často štít v první linii ( i občas jako zneužitý blbecek první na raně ( kdy spolubojovníci se občas schovali nebo utekli ) , chodící do střetů s přesilou i proti mimozemským potvorám:)), jsem byl převelen do svého nového domova, kde chráním tři lidi ve tmě a svůj domov a region. Je to daleko smysluplnější práce. A to jsou světy astrální daleko skutečnější než ten náš hmotný. A v nich udělané, se časem řady zhmotní. A nad nimi jsou pak světy duchovní a ještě více skutečně a blíže stvořiteli.

Už takhle jsem, ale pro některé lidi blázen, tím jak žiju a co dělám.:) vzpomněl jsem si, jak mne před půl rokem pobavil kamarád, špičkový zápasník. Kterého se na mne ptal druhý. Ve sportu co dělají, jsou mistry světa. No a jeden říká, on je Mira takovej podivín, bydlí v domě u lesa, zdravé ji a dělá nějaké duchovno.:) oba ti kluci jsou moc fajn. V zápase, ale musí soupeře zbít, zlikvidovat, musí použít agresi a převahu nebo on zlikviduje je. A to nemají tušení, co za bytosti a energie se kolem nich motá při zápase a nejen během něho a jak to pracuje s karmou. A musí do svého těla dostat všelijaké preparáty a doplňky, dělat drastické hubnutí a jít dlouhodobě proti svému tělu, duši, duchu apod. Tak kdo je pak podivín.:) Ale moc mne to pobavilo.:) A to nenosím žádné ezo tričko se sluníčkem. Nemám na sobě žádné náramky, provázky, šperky a v tričku, kratasech a žabkách mne na veřejnosti nikdo netipne na nějaké hraní na duchovno.:) Sranda musí být neustále.:) Jak říkal kamarád hvezdozemec Štefan: v Tibetu ti nejschopnější a nejmoudřejší lámové, byli neustále vysmáti a vtipkovali a zároveň byli na okolí i přísní. Zatímco ti slabší týrali své žáky často brutálně a nelidsky. V ezo světě zkrátka nic není jak na první pohled vypadá.