Vypadá to, že z české republiky se příštích 11+ měsíců podaří vycestovat do zahraničí jen politikům, zdravotníkům, a lidem z bezpečnostních složek. Tedy lidem zapojeným do boje s virem.
Uvidíme zda se rozjede nějaký trh s vyjímkami mimo tyhle obory. Kdy třeba nějaký umělec, vědec, sportovec, tým atd. dostanou možnost. To by však protestovala spousta lidí, proč zrovna ten a onen dostal vyjímku a nějaký účetní nebo prodavačka ne.
Také bude zajímavé sledovat opačnou trasu, kdy zpěvák, sportovec ze země co vycestovat dovolí, dostane vyjímku vstoupit do ČR a tady udělat koncert či soupeřit s našimi sportovci. Převážně budou naši sportovci soupeřit jen mezi sebou ten rok.
Časem se rozjedou kulturní a sportovní akce bez účasti diváků a později s omezením kapacity hlediště. Lidé to budou sledovat u placených přenosů. Protože v každé civilizaci je třeba lidem dodat chléb a hry. Aby se drželi co nejposlušnější.
Spousta lidí si zvykne na práci z domova a nebude se chtít vracet do přeplněného kanclu. Když doma stejnou práci zvládli za poloviční čas a nemuseli jako roboti cestovat v koloně tam a zpět.
Hodně lidí bude příští roky šetřit a nebude utrácet za zbytečnosti, i když budou vydělávat to co před krizí. Spousta z nás už zjistila, co je skutečně v životě důležité a bez čeho se obejdeme.
V duchovnu už dávno platí, že si duše pro svůj inkarnační plán vybrala zemi, kde má absolutně vše co potřebuje a zbytek najde ve svém nitru.
Svět už nikdy nebude jako dřív a jak jsme ho znali do teď. Je to jízda a bude to jízda. Ale krásná, poučná a povznášející Ducha. Přesně tak, jak si to naše duše před inkarnací vybrala.