Na planetě Zemi jsou inkarnovány duše z tisícovek různých planet, hvězd. I z vyšších, tisícovkových dimenzí, kde už jsou duše ve své domovské sféře bez omezení těla a fungují v rámci spojení duší a kolektivního vědomí – v propojení v nějakém útvaru. Na planetě Zemi proběhla spousta bitev mezi různými mimozemskými rasami, civilizacemi. Zápisy se najdou nejen ve védách. A na této planetě je i dnes čilý galaktický ruch. Jsou zde mimozemské základny ve 3-9 dimenzi. Ve třetí dimenzi fyzickým okem viditelné a většinou v podzemí, horách, na pólech. Miliony lidí jsou v nějakém kontaktu s mimozemšťany: fyzicky, ve vizích, ve snech, v astrálu. Historie civilizací této planety je zamlčována, překroucena, falšována.
Zajímat se o toto vše a znát svůj původ je fajn, ale není třeba tomu věnovat víc času a energie.. protože to pak odvádí pozornost od toho jediného důležitého co je třeba: od žití a práce na sobě. Pomoc druhým = pomoc stejně hlavně sobě samotnému. Žití podle vesmírných zákonů = pomáhat a nikomu neškodit. Meditace, modlitby ( vlastními slovy ideálně ) a zvědomění si svého těla a hlavně duše. A propojení do sebe a k Bohu – Stvořiteli – Absolutnu – Zdroji – Supervědomí.
A pak, na sklonku své inkarnace, vykonat své mistrovské dílo: vědomě zemřít. K tomu je třeba nakumulovat dostatek energie + natrénovat nějakou z technik odchodu ( tibetskou, jogínskou, šamanskou, atd. atd. atd. ) + mít domluvenou pomoc přítele, přátel, linie. Jinak se nedá z tohohle reverzního astrálu kolem planety Země dostat a zemřelý skončí mezi miliardami neodvedených duší, které se nakonec mohou inkarnovat zase jen na planetu Zemi. Tak jak tuhle past vyprojektovaly bytosti vlastníci tuhle planetu a žijící z lidské energie. Nicméně, jsme nesmrtelné duše, takže jestli tady někdo stráví ještě sto inkarnací nebo je tahle jeho tady poslední a půjde do vyšších a hezčích světů… záleží jen na nás a obě varianty mají něco do sebe.:) Každopádně: v buddhistických naukách, školách, liniích se na vědomou smrt systematicky a celoživotně připravuje již od mládí, ale tady na západě tohle v záplavě ezo seminářů úplně chybí…