Jak krásně by se na této planetě žilo, kdyby ji řídila celoplanetární rada Starších. Tak jak je tomu na některých vyspělých planetách. A není jich málo.
Kde skupina duchovně nejvyspělejších ( snadno se to pozná podle jejich vibrací ) řídí planetu ve vzájemném souladu a harmonii a pro dobro všech. Třeba jen 12 mudrců. Bytosti tam žijící, pracují velmi málo a každý v oboru, ve kterém chce, a který ho naplňuje. A pro který má talent. Nevyrábí se, ale nic zbytečného. Obydlí jsou malá a skromná – plně dostačující k žití. Oblečení a obuv jsou rovněž střídmé a bytosti je nehromadí do zásoby. Pijí křišťálově čistou vodu a neznají omezení typu alkoholu, drog, cigaret, Marihuany atd.
Strava roste po planetě, ale nevyhýbají se i konzumaci různých vajec, živočišných produktů. V úctě ovšem a jen na části planet, kde to jejich těla potřebují k vyživení.
Nekomplikují si situaci rozdělením na státy, celky a spousty nářečí a jazyků. To by nepřineslo nic dobrého. V jednoduchosti je síla.
Vědomci tam ví, že různé stroje a přístroje vyzařují pro jejich těla nekomfortní frekvence, proto je mají často umístěné jen v určitých lokalitách, na kopcích, v horách, v podzemí, tak, aby to neškodilo jejich zdraví.
Bytosti tam žijící ví, že je hloupost hromadit majetek a ztrácet prací více času než je nutné, protože své tělo, schránku, budou obývat jen krátký čas. Byť třeba, na některých planetách i 1 000 pozemských let. Ale i to je jen zlomek času pro jejich ( i naši ) nesmrtelnou duši. Která, stejně jako ta naše, střídá těla a planety jako komediant kostýmy.
Místo ztrácení času prací, na vydělávání na věci a potřeby, které nepotřebují, se věnují sobě a blízkým při společném trávení času, léčení svých těl, komunikaci s jinými druhy a astrálnímu cestování. Kdy pochopili, že snadnější je vymístit se z těla a astrálně si během vteřiny zaletět kam chtějí.
Přepravují se portály, bránami ( i na naší planetě je jich spousta, některé stále funkční), ale používané jsou z 99% jen na cestu na tuhle planetu. Neboť pozemšťanům chybí schopnosti je aktivovat. Jen takový portál mám kousek od domu a vypadá jako obyčejný kámen. A přišlo jim spousty různých ras. Není v lidských silách, bez pokročilých přístrojů tohle vybudovat. I když se některé skupinky a jednotlivci snaží z trubek a kamínků o zázrak.:) Proč ne, tvořit a hrát si je zábavné a vždy je to lepší než sedět někde u piva.:) Protože, kdo si hraje a tvoři, ten propojuje hemisféry a roste.
Naše planeta má aktuálně k takovému ráji velmi daleko. Proto ji už tisíce let, nazývají zasvěcenci mystérii a vědomí jasnovidci: planetou vězeňskou, trestaneckou, polepšovnou pro padlé duše z různých planet, Vesmírů. A je velmi těžké se odsud inkarnovat jinam a nezůstat chycený v pasti tohohle reverzního astrálu kolem planety. Ale o tom už jsem párkrát psal.