Snažím se pomáhat a sloužit lidem ( rozhodně v tom mám ještě velké rezervy ) a chovat se tak, abych nevytvářel novou karmickou zátěž, smyčky. Odčiňování té zatím nevyčištěné docela bolí.:) Co jsem se dal na duchovní cestu vážněji, tak ty poslední desítky % karmické zátěže, dost bolí na těle.:) Ono to tak často bývá. Ale jsem na cestě, je třeba tu cestu zvládat s grácií a u toho pomáhat kolem. Brzdím se už i poukazováním na různé dravce, co lidem ubližují. Pro obě strany je to škola a pokud se to nedotýká mé rodiny, není třeba se v jiných světech měnit na bojovníka a zbytečně si škodit. Už psaní o tom, vytváří myšlenkové mapy.

Pohodlnější a snazší by bylo prodat dům a vše co mám a s kreditku v kapse strávit zbytek života v meditacích, modlitbách někde v ašramu, klášteře, jeskyni. Je to jedna z variant mé buducnosti. Pokud bych si vybral tuhle duchovně nejrychlejší cestu k cíli. Užívám si v této době to, že do auta sedám jen v nutném případě a ještě víc jsem se vzdal neoblíbeného šoférování.
Skoro 9 let už nepiju alkohol. Když to člověk pronese, většina lidí si pomyslí, že jsem byl alkoholik a abstinuju.:) Ale mě naštěstí alkohol nikdy nechutnal a pil jsem ho jen občas, abych se „dostal do nálady“ a „bavil“ se. Tak jak to do lidí hrnou média. Kdy zábava = jít se opít, odreagovat. Alkohol ani v malých dávkách ničemu nepomáhá, tak proč to do sebe lít? Chápu tedy, když to někomu chutná a lije to do sebe v rozumné míře. U té však většinou nezůstane. Alkoholiků už jsme v životě viděl mnoho. Doba je tak nemocná a společnost s ní, že alkoholika najdete takřka v každé rodině. Jak říká kamarád: duchovno je o dvou dé: dieta a disciplína. Na obém mám co pracovat.:) Dietou se myslí i celibát, diety stravovací, kdy se mohou jíst jen určité potraviny atd.
Vypustit z těla všechen přebytečný tuk. Tuk, ve kterém jsou uloženy různé bolístky, strachy, traumata, která „vypnutí“ do sebe zažíráme, když se přežíráme.
Pořád jsem na internetu velmi mnoho času. Ideální variantou pro mne je mrknout na pracovní mejl třeba jen 3 x za den pár minut. Vůbec nečíst jakékoliv zprávy. Díky Bohu, že Facebook jsem zrušil už dávno. Tuhle ovčárnu a vysavač energie už nehraju. Já se tím internetem zbaběle duchovně brzdím. Brzdím otevírání různých vidění, světů. Je v tom i pud sebezáchovy, abych to ustál, protože těch co různé transformace nezvládli  není málo. Tak postupuju pomalu na cestě k Bohu – pomaleji než bych rád.
Vidím jak lidem pomáhají ty výživové doplňky Zinzino. Je to radost dávat tomu energii, čas a šířit to. Co nakonec udělám s papírky za to se uvidí.:) Jednou z variant je pořídit pole pro menší komunitu, až se doba přiostří a budeme nuceni si jídlo pěstovat a chovat vlastní slepice na vejce. Někdy mám stavy vše prodat, rozdat,  žít někde v ústraní bez starostí o dům, lidi. Uvidím jestli to dotáhnu k tisícovce lidí, co jsem provedl pobytem ve tmě a dokázal je během pobytu v astrálu ochránit. Je to symbióza. Zajímavé jsou i ty výsledky z kapky krve, vyšel mi druhý nejlepší test co jsem zatím u lidí viděl. Za 3 měsíce budu dělat další a sám jsem zvědavý o kolik se to vylepší. Kdo by chtěl mrknout do těla a co mu chybí, případně nám to pomoci šířit – prodávat, může se mi ozvat na mejl. Jak se víc a víc propojuju se svou duší a snažím se přebývat ve stavu Já Jsem, odevzdávám mu svou vůli a žiju více odevzdanost. Vůbec tedy nevím jak dlouho se budu věnovat pobytům ve tmě a i multilevelmarketinku výživových doplňků.:) Zatím si teda snažím držet pojistku, abych příští měsíce, roky neprodal dům a  vše co mám nerozdal. Mám rád své pohodlí, spoustu volného času, svou sauničku, horkou vanu a jídlo a pití co si vyberu. Putovat jako bezdomovec, nemajetný, bez ničeho a silně v Bohu je ctnostné, ale pro Míru krajně nepohodlné. Jít světem cestou žebravého tuláka – snad mne tímto směrem moje Vyšší já v této inkarnaci nepošle.:) Kristus mi kvůli tomu asi před rokem  huboval, zda si uvědomuji oč žádám, když pro sebe prosím sestoupení Ducha Svatého – Božího – Osvícení v odevzdání se. Nejvíc by mi vadilo, že už bych asi neviděl nikdy své rodiče. Ale pokud je přežiju… šlo by to snáz realizovat a sebe Realizovat. Více pokory to chce. A trpělivosti. A ty dvě dé: diety a disciplínu. Víc mluvím a píšu než praktikuju. Je mi jedno kdo to tady čte a co čte. Esenci sdílet nemohu, plané řeči ano.:) Je to sranda. Už přes tisíc hodin věnovaných nějakému psaní textů. Až přijde den dé, v desítkách minut budou všechny tyhle texty smazané. Jako ti mniši co barví zrníčka písku a spoustu času z nich tvoří mandalu. Dodělají tu plahočivou psinu a pak mandalu smetou  a ukáží lidem kolem jak je vše iluzorní a pomíjivé. Jejich těla co neexistují, vyrábí neexistující mandalu, z neexistujících součástek… které holograficky ukotvují v čase, který  v bdělé skutečnosti nic neohraničuje a nic neukazuje. I ten největší mudrc je však na této planetě kotven k tělu, přestože jeho vědomí už je od těla osvobozeno v žití Já Jsem. Pokud tedy energeticky nespálí své tělo fyzické a nepřenese se vibračně do těla duhového, světelného transferem. Zápaďané napojení na křesťanský egregor, tedy na Nanebevstoupení. I to j však jen další iluze, byť významně nadřazená našemu 3D, díky žití v těle světelném.