Mohu psát o krůčcích na mé cestě k Bohu. Mohu popisovat to dovolené z mých prožitků. Ale většinu lidí nejvíc zajímá budoucnost a co se bude dál dít v dnešní zrychlené době. Nejsou to hezké vyhlídky pro většinu pozemšťanů. Ale Ty i já, my, co prosíme o zesílení spojení s Bohem, bereme cokoliv, co se v tomhle materiálním a konzumním světě děje – s velkým nadhledem.

Spousta lidí má teď těžkou hlavu z toho, jak extrémně zdražuje většina zboží, materiálu, surovin, dopravy atd. S cílem lidi zadlužit, zotročit, zbavit úspor ( polovina Čechů je na tom finančně méně či více nedobře, ale druhá polovina – nahromadila za poslední rok a půl úspory, které je třeba z nich vytahat ), dostat do dluhů co největší většinu. Protože zadlužený člověk = otrok co musí mlčet a splácet. A bojí se o práci, žije ve strachu. Snadněji skloní hlavu i hřbet. Někteří lidé, kteří staví, opravují, kupují své nemovitosti nebo přistavují, si pod tlakem neuvědomují, že každé dluhy budou muset splácet. A je rozdíl postavit dům za 3 miliony nebo za 5. A splácet 20 let o 2 miliony víc…Není lepší vydržet 3 roky, ať ceny začnou padat? A radši zaplatit za tři roky podnájmu 400 000 Kč a ušetřit miliony na aktuálně přemrštěné ceně?
Kdo má nějaké úspory co požírá inflace a raketové zdražování, už by je měl mít roky ochráněné a vložené do komodit, materiálů, surovin, zboží, které porostou s inflací, zdražováním. Držet hotovost a peníze na účtu v dnešní době? Ideálně si nechat jen rezervu na pár měsíců. S tím, že kdykoliv jde prodat něco z rezerv, kdyby se přítok peněz zastavil.
Kupovat dnes nemovitost k bydlení a pronájmu? Vyplatí se teď nemovitost prodat za maximum těm netrpělivým, vydržet nějaký čas v pronájmu a tím výrazně ušetřit na ceně nové, kterou koupí jakmile za pár let tahle hra skončí a nemovitosti spadnou výrazně dolů. Kupovat nemovitost na pronájem, když se blíží doba, kdy z ní každoročně odvedou vysokou daň? To by končilo prodělkem. Uvidíme co za zvrácenosti začnou předvádět za dva měsíce němečtí Zelení – až uspějí ve volbách…. A co odstartují v EU za krasojízdu extremních levičáků, znárodňovačů a bičů na ty pracovité, majetné, kteří třeba jen dokázali našetřit na dům, chatu a auto. Ideální novo-Evropan je pro stranu německých Zelených: zadlužený, nezaměstnaný, syn otce z Kamerunu a matky z Bavorska. Na dávkách nebo nepodmíněném příjmu, absolvent šesti tříd základní školy.  Genderově vyrovnaný, ideálně homosexuál, navštěvující svého terapeuta, na antidepresivech tlumících sklony k násilí. A jaká jízda, začne po volbách u nás… Jak se blíží volby…uzávěrky se tlumí…
Jít do podnikatelských rizik, když nás příští roky čekají různé uzavírky ekonomiky, obstrukce, hry s mutacemi? Kdo ještě neprozřel, tak budíček. Už žijeme v jiné době – ve které jistoty neexistují. Kdyby vám někdo řekl, že se budete muset naočkovat vylepšenou vakcínou příští roky? Když v této komedii vytvořené na zbavení lidí svobod, je i naočkovaný člověk přenašečem viru a může mít těžký průběh nemoci?  že podle nejnovějších výzkumů z OH a USA je jediný neinfekční člověk, jen ten aktuálně otestovaný. Který se však může nakazit minutu po testování, když na něj prskne kolemjdoucí.:) Ale v této hře: 1) v laboratoři vytvořený vir 2) nachystané vakcíny a geniálně propracovaný globální plán na utlumení ekonomik a zotročení lidí 3) převzetí svobod lidí. Odpojení vakcínou od Boha – sebe. Kdy seberete lidem 90% svobod a vrátíte jim 30%…pak jim seberete zbylých 40% a vrátíte 20% a oni jsou šťastní za 20% – z původních 100. Je to jako když otročíte orla… Ustřihnete mu křídla, zavřete ho do voliéry…bude pak šťastný ve volné přírodě bez křídel? On, mocný tvor, napojený na sebe i Boha – Zdroj. U lidí je to jinak, většina není ve spojení se svou duší, natož s Bohem. Proto jsou schopni kvůli tombole a cestě k moři obětovat to nejcennější co mohou v každé inkarnaci mít: právě to spojení se svou duší a s Bohem. Kdy každý k tomu může prací na sobě dospět.
V téhle hře s očkováním už vůbec nejde o to materiální ale o to věčné – Božské- v každém z nás. Kdy nevědomost vesmírných zákonů – neomlouvá. Uvádí to a pravou míru to ezo klišé posledních let: že se probouzí čím dál více lidí… Za pár měsíců, bude převaha naočkovaných tak velká, že jakékoliv demonstrace proti utažení svobod, budou rozdrceny.
Nejsem už 13 měsíců na Facebooku, ale energie co z něj jdou jsou čím dál temnější. Tohle virtuální bojiště bude vždy lidi rozdělovat a štvát proti sobě. A v součtů plusů a mínusů, bude vždy výrazně mínusové.
Bože, to byly krásné časy, když jsem vyrůstal bez mobilu a internetu. Scházeli jsme se, nebyli jsme zotročení online světem. Spousta času na připojení nám nevysávala energii jako dnešní populaci. K internetu jsem se dostal až ve 23 letech, k mobilu o tři roky dřív. Nezažil jsem v dětství ezo matku, která by mi vrazila tablet do ruky – ať hraju hry a může plkat s kamarádkou. Nebyl jsem nucen nosit mobil v kapse, kdyby se mi jako něco stalo a nemohl bych volat o pomoc.:) I v době bez mobilů se dělo stejně nehod jako dnes. Revoluce mne zastihla ve 13 letech. Před ní a i pár let po ní bylo jídlo bez ozařování, chemie. Elektrosmog byl slabý, wifi, mobily, internet a spousta dalších vysavačů energie neexistovaly. Lidé trávili víc času spolu a v přírodě. Ano, byl tady komunismus a zotročený systém, ale teď je totalita ještě horší než předtím. A i údajná demokracie je stejně zvrácený systém jako komunismus. Jen to lidé, jak jsou odpojení nevidí. A e to i tím, že jim nedochází, co tady vše bude za zvrácenosti příští roky, desítky let. Pamatuji si slova Eduarda Tomáše, kde o kapitalismu, mluvil o větším hamounění a mamonění, než bylo za komunistů. „pořád jde o tne majetek, chramulit, honem, honem, já abych měl a ten druhej ať nemá třeba nic… a to si musíme uvědomit. Že budeme mít takový prostředí, jaký budeme my sami…“
Přesto vše, může každý žít v absolutně skvělé bublině a tvořit se ideální realitu pro své žití a Bytí.:) Žijeme v parádní, transformační době.