Už jsem na tohle téma pár textů publikoval. Voda je to nejcennější co na naší planetě existuje. To nejdůležitější pro naše těla. Proto stále nechápu, jak obrovské množství lidí, i v duchovním rybníce, zanedbává to co pije. A myslí si, že stačí karafa s květem života, šungit, nějaké filtry, osmózy a ten chemický mix, co jim teče v kohoutku tím vyčistí. Potom co české vodohospodářské firmy ovládly společnosti ze západní Evropy, jsou do kohoutkové vody přidávány už roky různé chemické látky tělu neprospívající.
Řešení jsou studánky ( řada z nich už je ale kontaminovaných ) nebo studny ( ideálně min. 30 metrů hluboké a udělat si úplný rozbor vody včetně dusitanů, dusičnanů, pesticidů ). Naše krásná země vysychá a bude vysychat. Tak jako vysychá půl planety. A děje se to velice rychle. Nejvýhodnější investice dnešní doby tak je nechat si vyvrtat studnu. Většina firem tyhle studny vrtající je už nyní obsazena na rok dopředu, ale stále se to ještě dá. Spousta vesnic, měst má objednané hluboké vrty. Ideální investicí tedy je zakoupit nějaký malý pozemek, louku, sad a tam si studnu nechat vyvrtat a z ní si vodu min. 2 x za měsíc vozit ve skleněných lahvích, demižonech. Voda je nosič, dá se do ní naprogramovat myšlením, slovy, modlitbou cokoliv a ještě si ji tak vylepšit… Ale je třeba, aby byla čistá a živá.
Investice do studny je tím nejcennějším co můžete udělat pro zdraví své rodiny. Stačí zakoupit malý pozemek. Před koupí tam dovézt proutkaře.. Seriózní studnařské firmy mají své proutkaře a garantují vám, že budou vrtat klidně i víckrát, až na vodu narazí.
Proutkaře nejlépe dva nezávisle na sobě a ověřit si, zda je tam dostatečně silný vodní zdroj. A bylo by dobré mít tam možnost i něco postavit na bydlení, když to ve městech za pár let přestane být k žití. Nejlevnější varianta, třeba jen 100m2 půdy mimo města a studna na ní – včetně elektroinstalace, čerpadla, se dá pořídit už za něco nad 100 000 Kč. A dá se to koupit i společně, když se složí více lidí.
Hodně lidí na sobě pracuje, medituje, čistí těla a čakry, absolvují všelijaká zasvěcení a rituály. A pak vše zahazují tím, že se ve městech pijí nevhodnou vodu a nechají se grilovat elektrosmogem, wifi zářením, mobilními telefony, rozhlasovými věžemi, které mají velký podíl na šíření rakoviny. V dnešní době má onkologické onemocnění už půl milionu ( obrovské číslo a už nyní je to epidemie ) Čechů a bude jich přibývat.
Už před rokem začala vláda řešit návrh ČSSD. Kdy navrhli zákon, kdy bude vlastník studny povinen nechat obec, město ze své studny čerpat. Zvedla se vlna odporu, tak to dementovali, s tím, že to byl jen průzkum. Bylo před volbami.:) Tohle se samozřejmě stane a zákon vyjde, ale majitel studny si i tak bude moci načerpat kolik chce pro sebe a své blízké a nebude odkázán na pomoc druhých.