Pan prezident Zeman, schytal  poslední týdny tolik magických  útoku,  že  je mi ho a hlavně  té spousty útočníků, co si tolik karmicky škodí, líto. Stará, pokročilá  duše  v jeho těle, si pro tuhle inkarnaci vybrala  přetěžkou roli. I ezoterický rybník  je z části naplněný  hulváty a nešťastníky, kteří mu přeji zlé věci či dokonce smrt. A to co k němu vysílají,se jim vrací. Rudolf Steiner správně  psal, že v duchovních  světech není  rozdílů  mezi myšlenkou a skutkem. Nedokonalý myšlenka má stejnou sílu. Proto má  většina  lidí  v tělech  šípy,  ostny atd. Od těch kolem…z nenávisti  atd.

Všichni  máme  v rodině  starší lidi,  prarodiče a je správné ctít  starší,  v úctě  a pokoře.  Všichni něco máme, co nás trápí.  A chyby vlastní  řešíme  u druhých. Jak to říkal  Kristus s tím trámem a třískou.

Jsme národ s velkým množstvím  alkoholiků, proto tři z posledních 4 prezidentů tohle rezonovali. Alkoholici jsou nešťastní lidé, kteří se snaží utlumit svou obrovskou vnitřní  bolest a alkohol to jen zhoršuje. Postupně  si ochranu svého  těla  oslabí  nakolik,  že do nich lezou entity, démoni,  a ovládají je. Stejně  tak narkomané a huliči marihuany. Smutné pohledy na jejich energetická  těla pak. Zase nám  do tmy přijel  člověk, který  byl na „spirituálním“ kempu jednoho afrického  esoterika a ten svým  žákům  zase vnucoval jointy. Sám  majíce astralni tělo  roztrhané, že ho žádný  převáděč duší neodvede. Lidi, už se konečně začněte probouzet. A nenechte se prosím duchovně zničit očkováním.