Ubytovával jsme fajn paní do tmy u nás. Přijela na svůj druhý pobyt. Ptala se mne na nějaké otázky. Tak z toho co se ptala, si vzpomínám třeba na:

1) Je možné, aby duchovní lidé s velkými dary vůbec dělali černou magii?
M: ano, schopnosti a dary nerovná se tomu, že člověk jde ve Světle = dodržuje nebeské zákony, ctnosti srdce atd. Různé dary ( telepatie, léčitelské dary, jasnovidnost, astrální cestování, a spousta dalšího ) jsou pořád jen schopnostmi a záleží, co člověk žije, jak žije, jak se chová k lidem, zvířatům, přírodě. Ani Osvícení neznamená, že člověk pak koná dobro a jde ve Světle.
Pamatuji si, jak třeba Míla Tomášová, prosila Boha, ať jí nějaké ty dary, schopnosti vezme zpět, ať ji to zavře. Protože třeba jasnovidnost je náročná. Víte o lidech mnoho, vidíte do nich, jejich minulost, budoucnost, do mysli, záznamů v nich, co udělají atd. A tímhle vším nad nimi máte obrovskou moc.  Můžete ji zneužít snadno a rychle a pak musíte napravovat.
Třeba pro vstup do Akáši, myšleno plný vstup do všech úrovní… Tak tam má plný vstup kolem 30+ Čechů jen. Aby se mohli podívat během léčení na pacienta, otevřít ve všech propojených úrovních jeho portál – svazek, musí splňovat  morální vibraci na takové úrovni, aby je tam strážci Akáši pustili. A běžně se stává, že někdo selže a přístupy mu omezí nebo zavřou.
2) Co říkáš na Jirku Ledvinku, dnes asi nejpopulárnější českého ezoterika? Mám k němu jít na placené léčení?
M: Na Jirku se mne ptalo už více lidí, i léčitelé, a i ti co vidí vtipkovali.:) Na léčení běž ke komu cítíš. Kdo věří, že mu Jirka pomůže, tomu pomůže. Víra a důvěra dělá mnoho.
Jiří neprošel výcvikem, jde svou cestou. Zpopularizoval ho Jarda Dušek. Viděl jsem v součtu možná hodinu, z pár jeho videí za ty roky. Víc nemělo smysl.:) Je to plácání na stejné téma, podobné fráze, na které lidé slyší. Člověk se nic nedozví.  Jirku beru jako chlapíka, co oproti mnoha šamanům, mágům, neškodí, protože na to nemá ten výcvik, schopnosti. Ale, když přišla kamarádka, že na placené přednášce ve Źďáru nad Sázavou, vykládal sálu, že on se klidně naočkuje proti Covidu, aby mohl na rockový koncert, protože jemu to nic neudělá… tak to už je průšvih, protože je vzorem spoustě lidem. A když si svou hloupostí poškodí grafenem tělo sám, je to jeho věc, ale spousta lidí ho poslouchá. Ti co vidí, co je Jirka zač a co umí, nemarní čas a na jeho přednášky nechodí.:)
  To, že se naočkovala většina, z těch pár českých theravádových mnichů, když jim to v klášteře nařídili nebo, aby mohli létat ( třeba i Ajahn Brahm, kapacita a dlouholetý mnich se spoustou „počítaných období dešťů“ za sebou, který říká, že nechodí k doktorům spoustu let ve videu, ale nechal se naočkovat na Covid, aby mohl cestovat. … Stejně tak, když jsem byl na návštěvě ct. Sobhany v Třebíči, tak po očkování skoro nesvítil. Honza Štovíček alias Ct. Sarana zase lidem v přednášce říká, že když cestoval do Japonska, nestačilo ukázat očkování v aplikaci a musel vytahovat papírové potvrzení. On vůbec rád cestuje z darů studentů. Sice jako že nebere peníze do rukou, nemá účet a nic nevlastní, ale tak úplně to neplatí) a jasnovidci vidí jejich Světlo pohaslé, zesláblé – přes všechnu tu dřinu a tisíce hodin odmeditovaných třeba až k Samadhí…. Je smutné, ale oni neradí lidem, aby to klidně udělali, že jim to nic neudělá.
Proč jmenuji konkrétní mnichy? Protože ta vakcína je takový průšvih, že mniši, ke kterým lidé vzhlíží a dají na jejich rady, by měli přepečlivě vážit o čem mluví a co doporučují nebo nedoporučují. To, že jde někdo ctihodnou cestou mnicha, ke které mám hlubokou úctu a respekt, neznamená, že vidí za kulisy, má otevřenou jasnovidnost, duchovní zrak a vnímá úrovně nad sebou.  To, že někdo jde Cestou theravádového mnicha je super. Nicméně, všichni co jdeme Cestu k Bohu, jsme si i životy mnichů prošly mnohokrát.  A „Přechod z těla“ jsme nedokončili a jsme zase na této planetě. Snad už naposled, pokud se dobrovolně z duchovního světa neinkarnujeme. Proti Covidu se i dnešní den naočkuje spousta lidí na planetě. Táta poslechl lékaře ( díky Bohu jako jediný z rodiny ) a má v těle 3 dávky. Hned se mu po očkování rozjela rakovina. V těle to bylo vidět krátce potom. Na lékařských přístrojích později. Detaily co a jak sdílet nebudu.
3) Různí ezoterici říkají, že nás zachrání různá světelná bratrstva, Bílé klobouky. Že vstupujeme do páté a vyšší dimenze?
M: Pořád nějak převibrováváme, transformujeme se, když se vydáme dáme na duchovní cestu. Ti dobří mimozemšťané mají zakázáno zasahovat a ovlivňovat méně pokročilé civilizace. Ti nedobří zasahují. Kolem planety Země a i uvnitř planety a na planetě se v různých dimenzích motá spousta různých mimozemských ras. Kousek od našeho domu žije rasa bytostí ve vyšší dimenzi.:) A 20 metrů od domu máme tisíce let starou bránu, kterou přicestovalo mnoho různých bytostí a nejen lidských.:) Je zavřená. A ti co ji zavřeli, dobře věděli proč ji zavírají. Aby sem necestovali ti méně hodné rasy ve fyzických, hmotných tělech.
Na planetě je rekordně temnoty. Proto hrozí velké války na více místech a modlitby a Světlo dobrých lidí to oddalují, ruší, co jim síly stačí. A čistí to i v astrálu, který je naší 3D nadřazený do velké míry. Než přijde Zlatý věk, bude to na téhle planetě náročné.
Co dělat? Snažit se na sobě duchovně pracovat. Tím, že se více rozsvítíme, tím pomáháme nejvíc všemu a všem.  Kdyby víc lidí svítilo, tak už Zlatý věk dávno máme a na planetě by nebylo válek.