Spousta z těch nejpokročilejších duší na planetě Zemi, které mohou obrovsky posunout vědomí lidstva, je bezdětných a často schovaných v meditaci, v celibátu a v čistém spojení kamkoliv jen pomyslí. Často v ústraní a nepředávajíce vědění svého bytí dál…
A pak je tu obrovské množství těch, kteří své odpojené a nevědomé omezení – rozsévají spoustou potomků… Velmi často s neúctou k životu a všemu živému kolem a tak to i předávají svým dětem.
A spousta z těch nejmoudřejších žije ve skrytu, mimo lidský rej a často velmi střídmě. A v médiích zatím lidé od sebe, Zdroje odpojení, psychopati, narcisové a lidé závislí na všem možném, v otupění svých smyslů a v depresích určují módu žití a bytí lidstva a budoucnost této planety.:)
Když uvedu příklad: jeden z nejvíce napojených lidí co znám, jeden z těch nejmoudřejších v naší krásné zemi, vidoucí a vědoucí s přesahem spousty světů, s viděním do minulosti i budoucnosti, vstává v pět ráno a dojí kozy a velmi ho to baví, pak se stará o hospodářství a do večerech léčí lidi. A takových žije po České republice, schováno před davy pár stovek dalších a o pozornost zrovna nestojí.