Jednou za týden, dva, mrknu na FB Igora Chauna, protože Igor občas natočí nějaké hezké video. Igi tedy občas nadává na politiky a ti jeho k nim vyslaní elementálové se mu pak vrací
a způsobují mu smutky na duši. Škola hrou a Igor je fajn chlap.
No, mrknu a tam chlapík, na kterého se mne ptala jedna paní před časem. Že prý říká, že je Buddha a za 2 000 Kč na hodinu ji definitivně vyčistí vztah k rodičům či cosi v rodových liniích. Ptala se mne, co si o tom myslím. Tak sem se na chlapíka říkajícího si Láska mrkl a doporučil jsem jí, ať si za cca 350Kč na den zajede do přírody a ubytuje se v nějakém penzionu a stráví tam 4 dny v lese radši.
Na video jsem mrkl a přiznám se, koukl jsem se dohromady jen asi 8 minut, na třech různých místech na Igora další novou hvězdu.:) Kolikátou již?:) Osvícenou tedy. Dál jsem už čas neztrácel.
Sám osvícený nejsem, ale Osvícených jsem už pár poznal. Dost jich pak dostali na ženy, moc a peníze. A nebo mstivost a černou magii. Desítky lidí mi říkalo, psalo, že zažili Osvícení na nějaké rostlině Síly, psychedelikách. Také mám nějaké šamanské rituály za sebou a některé ty kristovské koupele v jeho zlatém Světle nebo prožitky Jednoty, jasnovědění, byly zajímavé.:) Poznal jsem v tomto životě nějaké osvícené šamany, tibetské lámy – vyzařují určité vibrace vědomí, frekvence vyzařování. I Osvícení je řada stupňů a ti pokročilí o tom většinou nemluví, ale prezentuje to třetí osoba.
Ve srovnání s mým jediným učitelem hmotným v této inkarnaci, Zbyňkem Kostrhunem, u kterého jsem studoval něco přes 2 roky, je tento chlapík úplně někde jinde. Kdy Zbyněk je o úrovní vědomí, moudrostí, výcvikem o dost dál. Velmi daleko. A patří v ČR k těm nejpokročilejším.
Vnitřní hlas mi říká: Podívej se kolikrát to ego Lásky sdílelo, ten Igora text:) Ty jo, asi 20x do spousty jeho skupin i jinam.:) Sám mám ego jak panelák také však a onak.:)
Nehodnotit, nesoudit, ale upozornit? A tak jo, vždyť stejně je vše jen vesmírná hra a studium v těle.
Zbyňda jako mistr, učitel, egyptský čaroděj, zasvěcenec, napsal o té spoustě svých zasvěcení na svůj web tohle pro mnohé až sci-fi znějící, a také se nazval Buddhou:
„Vedle těchto životních přelomových zážitků jsem také zažil mnoho úrovní osvícení, od oněch hlubokých zvaných satori neboli bódhi, až po wu a kenšó. Prožil jsem nespočet insights – vhledů na nejrůznější témata a situace; mnoho z nich na významných posvátných místech po celé Zemi. Pro tato spojení s vysokým duchovním světem jsem měl téměř vždy k dispozici energetický prostor jen pro sebe – třeba i celé chrámové komplexy nebo katedrály, kde se běžně vyskytují i tisíce turistů naráz, byly kvůli mému spojení zavřeny či vyklizeny, nebo naopak otevřeny; ať už v Africe, Evropě nebo Asii. Nikdy jsem o to sám neusiloval – prostě se to tak děje. Při asijských iniciacích jsem došel k poznání tajených učení významných zasvěcenců i mystických skupin a sekt; na Šrí Lance jsem po dvanácti magických dnech ve dvanácti chrámech rozmístěných po celé zemi prošel osvícením na třináctém místě do buddhovství, jež tam mniši po více než dvě tisíciletí udržují v nejčistší podobě. Stalo se to v den zimního Slunovratu. Na setkání s novým buddhou a pro požehnání přišlo druhý den na 30 000 lidí do nejvýznačnějšího chrámového komplexu Lanky. I to byl pro mě silný zážitek tohoto života.“
Buddha je vysoký duchovní stupeň, velmi vysoký. Kristus je pak stupeň ještě vyšší dodávám.:
No a i přes všechna ta Osvícení, pak zklamal několik desítek svých žáků, svým jednáním, magickými útoky na ně ( také jsem jich pár schytal. a když jsem ho s kamarádem Denisem C. tenkrát v astrálu chránil – odchytával mu v první linii část z té spousty co po něm oprávněně či neoprávněně v reakci na skutky šla,… tak nebýt silných ochran, už tady fyzicky nejsem pár let, protože dost z těch bytostí a lidí a mimozemských v astrálu co po něm šli byli hrozivá stvoření a nekompromisní zabijáci ( a na infarkt v noci po zápasech v astrálu už zemřelo spousta lidí ) a já byl na tohle tenkrát jako „ochránce českých neodruidu“ trochu víc zneužit na jeho zájmy:) a to od něj nebylo hezké:), kterých podle mne pak litoval. A jak se pohybuje v dualitě, nedělá jako většina z nás jen láskyplné věci. Ale nějaké peníze, majetky, hrabání? Tohle má zvládnuté, je nad tím. A já mám jeho duši velmi rád, protože jsme se už párkrát potkali a něco spolu v různých inkarnacích prožili a i on byl mým žákem.:) Osvícen, neosvícen nebo jen svícen::) Já jsem ten svícen a on Osvícen.:)
A ne, fakt nebudu na FB psát nějaké přeslazené citáty a přepisovat moudra z knih jiných, jen, abych se někomu zavděčil a sbíral nějaké lajky na FB plném hádek. Nejsem v žádné skupině ani neodklikávám ty spousty líbím se ti co mi posíláte. Vždycky jsem byl rebel. Jak jsem občas psal o extrémní destrukci zdraví 5G sítěmi, stejně mne tady brzy zablokují.:) Nedávno jsem si pouštěl starý, úžasný film: Vykoupení z věznice Shawshank, kde říká jeden nejmenovaný herec v záplavě upřímnosti: „abych řekl pravdu, je mi to u p…..:) stejně jako to, že se smáznou nějaké mé tadyzdejší texty a slátaniny.:) Protože kdybych na nějakých textech lpěl, pak mám ještě větší problém s egem a při-pouta-ností.
Pravda je jen úroveň pohledu v kombinaci s úrovní vědomí. To co píšu teď a co se mnou rezonuje, může být pro mne samotného nesmysl za pár let. Filtr vnímání se mění, my se měníme, naše okolí nás mění. Zítra ráno brzy vstávám, uklízím po lidech místnost i wc. To učí pokoře, které mám stále málo a moje srdce není zdaleka zářivé a nikdy jsem nebyl sluníčkový Mira.:) Je hloupé psát na FB tolik zbytečných textů a jako ezo začátečník někomu dokonce radit. Víc do pokory to ode mne chce.:) Někdy píšu i nějaké vhledy, které znějí pro některé drsně. Ale pravda není vždy sluníčkově zalitá. A kdo je připraven, není překvapen. Kdo počítá s horším, tomu přijde varianta lepší, v rámci zákonů rezonance a přitažlivosti protisil.
Dobrou noc, duše nesmrtelné, zítra ráno uklízím místnost i wc po ženě ve tmě. Ne, že bych o tomhle jako dítě snil.:) Obzvlášť, když můžu dělat spousty jiných věcí, povolání, poslání, a ty úklidy a vaření mne v mé práci rozhodně nebaví.:)
Takže za mne: Osvícení, trvalé štěstí, blaženost – jsou jen stavy mysli. Důležité je srdce, zářící srdce a chování a záření tohohle člověka a neskutečná pokora. Která jde třeba z těch babiček, bylinkářek někde na samotě u lesa a někdy i ve městě v paneláku. Které neřeší co za to, když vám dají kus lásky ze sebe, dostanou a nestaví své ego na obdiv. A beztak ten stav Osvícení někdy zažily také.:) A nikdy nebudou na nikoho útočit, zákeřně se mstít, manipulovat lidi atd., protože už jsou nad tím.:) A není ten jejich život idylka a často je drsný. Bez pomocí potomků nebo druhých lidí, postarat se o dům, zvíře ze skromného důchodu. Přežít a u toho ŽÍT často u probrečených nocí a záplav smutku. A od těhle by se měli učit všelijací ti pozéři hrající si na Slovany a rodové statky. Tady to mají zadarmo za pomoc s úklidem a naštípáním dřeva. A ta moudrost a linie bylinkářek a vědem tam je.