Linka osudu, každého z nás, je více méně pevně daná. Myslíme si, že máme svobodnou vůli, že se rozhodujeme sami, že si sami vybíráme z variant budoucnosti, ale…. vesmírná hra je dokonale propracovaná, naplánovaná do nejmenšího detailu. Čím silnější Zřec, který zří o vašem osudu vše… tím méně o tom mluví a je těžké z něj tyhle informace dostat. Proč? Neovlivňuje. Protože všichni jsme jedno, dílek Jednoty. Všichni jsme součást celku a vzájemně se ovlivňujeme. Často je z Vrchu zakázáno sdílet. Lze s do Akáši na svazek/portál pacienta, Hledače, během jeho léčení, ale není třeba a nebo dovoleno sdílet mu informace jeho osoby se týkající. Znát své minulé životy je zábavné, leč zase je to jen další past pro ego a ztráta energie. Stopaři a snivci energií neplýtvají. V Jednotě navíc nic a nikdo není, nic není vydělené, tudíž vše osobní je jen žitá iluze. Vše pulsuje, vzniká i zaniká, smrt je jen brána mezi světy – přechody mezi energetickými poli. Projevené v neprojeveném, kdy neviditelné světy Zřeci vidí, zří, tudíž pro ně jsou reálné, viditelné. Stvořené. Tedy projevené.

Absolutně dokonalým je vesmírný zákon příčin a následků, naše karma, karmické počítadlo. Děláš dobro, vrací se Ti dobro. Děláš nehezké skutky, dostáváš je zpět. Proto buďme neustále bdělí, a vědomí si našich skutků. Vše jde, lze napravit, odčinit, odžít. I kdyby to někomu trvalo dalších 100 vtělení než prozře.

Psala mi před pár dny jedna paní na mejl. Že nemůže najít mé texty tady. Zda jsou umístěny v nějaké členské sekci. Odepsal jsem jí, že texty průběžně mažu. Učím se tím pokoře, nechvástat se. Mnoho práce na tohle téma před Mírou.:) A také: spoustu osobních prožitků není dovoleno sdílet. Některé mám i zakázáno zveřejňovat. Témat na psaní by bylo mnoho. To ano. Ale…
Není lehké odevzdat se Bohu a přijímat co se děje. Jít životem v dietách, bez závislostí, v celibátu, v omezeních a doufat v Boží milost  a trvalý vstup do Jednoty a pak Přejít do Zdroje. Ale celkově je to krásné, super, fantastická Cesta. Je to to JEDINĚ co má smysl. A dokud jsme v lidském těle, tak žít a užívat si život.
O hledače ve tmě se stará hlavně kolegyně Zdenka. Míra už své karmicky odsloužil. Ale za Hledači, jejíž Cesta má Srdce, a myslí to vážně, rád na pokec zajde.:) Česká republika je přesycená centry pobytů ve tmě. A přibývají další a bude se to čistit.:)  Zdenka je skvělý průvodce. Za ten rok a půl co je u nás, podle Zřeců vyrostla duchovně víc, než za 20 let objíždění seminářů, ženských kruhů, hraní si na kněžky atd. Realizovala základní stupínky Osvícení, nastoupila vnitřní Cestu. I Kristovskou Cestu. Vyzkoušela si jak vyléčit rakovinu. Má ve svém portfoliu nějaké velmi pokročilé inkarnace.:) Pokud vydrží pracovat na sobě jako dosud, jak se jednou vrátí na Slovensko, bude jako vidoucí léčitelka a zřec, pomáhat lidem. Silných léčitelů, léčitelek je u nás i na Slovensku velmi málo. A jasnozřivých Zřeců, co fakt o lidech ví skoro všechno, jen desítky. Kolem Zdenky se čistí kamarádky, přátelé, kterým její zesilující Světlo vadí a její vibrace jsou na ně silné, tudíž jim nekomfortní. Hodně lidí žije v iluzi, jak že jsou duchovně pokročilí, zatímco se plácají na místě, nechtějí udělat potřebné změny a navzájem se plácají jací jsou duchovní super- kabrňáci a objíždí semináře a kartářky, které jim foukají ego za bankovky. :) Ve stavu zření a žití Jednoty, samozřejmě není kdo by byl duchovně pokročilý, protože nikdo není vydělený z Jednoty, jednoho nerozdělitelného celku. Stačí se probudit a vidíte, že dualita, dvojnost nikdy neexistovala. Že jen sníte oddělenost a nikdy jste se přitom z Jednoty nevydělili.  Lidé nevěří v Boha, ač jím sami jsou. Není nikoho, kdo by byl tedy pokročilý. Kdo si o sobě myslí, že pokročilý je, je stále ještě uvězněn v iluzi a klamu. Jak kdo aktuálně svítí je věc druhá. Teď svítí, zakopne, udělá chybu a časem už tolik nesvítí.:) A současně není kdo byl svítil, protože kdo tvrdí, že JE, je tělo, mysl, vědomí a individuální já, ten se ještě neprobudil.
  99% lidí nevidí srdcem, jak a kdo svítí = čím víc svítí, tím blíž je Osvícení nebo už je  Osvícený. A na určitém stupni. Plácají a vychvalují pozéry a dravce, kteří točí videa, předvádí se, prodávají se a tvoří sekty a stáda oveček, které škubou o peníze, energii, zdraví, zatímco staré duše, jdoucí poslední inkarnaci ( které jim přenosem Vědomí a Božím Světlem mohou dát nejvíce milosti a rad ) se schovávají v ústraní a netouží po obdivu a pozornosti. Kdo by také po obdivu toužil, když tady nikdo není. A ani žádná Zdenka ani Míra neexistují.:) Běžte za ten text, naciťte tu energii, Vědomí, vibrace. Je to zkratka k uvědomění.
Nebeské zákony jsou dané a docela přísné.:) Jít skutečně ve Světle, je velmi náročné. A protože většina Ezoteriků v ČR a na Slovensku ve Světle nejde ( ač o sobě každý druhý píše, že je napojený, vědomý, vidící, světelný bojovník, má poslední inkarnaci, na tuhle planetu už se nevrátí atd..:)), děje se, co se děje, temnota na planetě je teď silná, a ke Zlatému Věku máme pořád daleko. Nikdo z nás, ani děti dnes narozené, ho nezažije. Stihnou to až další na tuhle planetu inkarnovaní. A i to je v pořádku. 6 900 000 Čechů kvůli vakcíně v těle je více či méně odpojených od Boha i své duše, nesvítících, vyhaslých. Smutné. Důležité bude odolat vakcinaci a strachům o tělo, pokud vytáhnou z jedné ze svých mnoha laboratoří  silnější vir a totalita na lidi ještě více přitlačí. Víra a důvěra v sebe a v Boha, pak ukáže, kdo skutečně věří a nepochybuje.  Totalita, cenzura narůstá a ještě poroste.  takhle mi si tady žijeme, zatímco někteří ezoterici mluví o Praze jako o duchovním centrum planety, Vesmíru, Galaxie.:).:) Jsem zvědavý, co budou o Praze říkat za pár let, kdy polovina tam žijících budou cizinci, hlavně Ukrajinci, příští roky přibydou muslimové a kriminalita bude v Praze obrovská. Do toho ten chemický hnus co teče z kohoutku a nedá se pít už roky, 6G sítě už jsou nachystané, grilování, astrál plný potvor. Ráj to napohled. V menším je to ve všech městech. Jen teda, ti nejvíc ambiciózní, všehoschopní materialisté i ezoguru, jsou v Praze.
Množství vyčerpaných, zoufalých, vyhořelých lidí roste a poroste.  Západní medicína psychicky nemocným a  vyhořelým nabízí většinou jen antidepresiva a ty nejsou řešením příčiny, jen utlumí. Počet lidí hledajících záchranu v ezo rybníce tak poroste.
Těžko se žije Probuzeným v tomto nemocném světě. I celý tento text je jen takové hraní, plácání. Řešení něčeho, co řešit netřeba. Protože VŠE ve Vesmíru je dokonalé Boží dílo.
50862995_504343430088861_53231236256104448_n