Egyptští zasvěcenci tajných řadu, kteří si už pár tisíc let bez přerušení předávají důležité informace, říkají naši planetě: trestanecká, vězeňská, polepšovna. Řada lidí s tím nesouhlasí a říkají, že je to nesmysl a každý si tvoříme svou realitu. Ano, s tou realitou je to velká pravda: co si tvořímě a zhmotňujeme, to se kolem nás manifestuje… Sám žiju velmi pohodový život. Ale, zároveň dobře vím, že zatímco nějaká esoterička bude kritizovat tento text, umře v Jemenu další dítě hlady. Hlady i proto, protože i naše země Saudům dodává zbraně. A ti nepouští do Jemenu dost jídla a pitné vody. Je to genocida. A válčí se na dalších 20 místech této planety a děje se tu obrovské množství násilí a zvěrstev. A lidská těla jsou moc hutná, málo světelná a bolí:)
Skočil mi ke čtení hezky příspěvek od Jiří Maria Mašek, viz. Obrázek.
K tomu mám pár informací. Dostat se z této planety je velmi těžké. Proto se sem 95+% lidí musí znovu inkarnovat. Malá část inkarnovaná sem jde dobrovolně – pomáhat. A uvíznou tady v inkarnacni smyčce. Někteří desítky, stovky životů. Na této agresivní planetě je velmi těžké udržet si čistou karmu a dostatek energie k odchodu jinam. Samozřejmě je třeba být i duchovně vyspělý a trénovaný k vědomému umírání a odchodu.
Dám osobní příklad a ať to nezní povrchně. Byl jsem na této planetě před 310 lety v Tibetu a odcházel s čistou karmou. Pak jsem byl dva životy na jiných planetách a po nich jsem šel sem, dobrovolně a pomáhat. Ale… V mládí jsem nasekal nějakou karmu a tu je třeba vyčistit. Naštěstí mi chybí jen nějakých 9% už. Těžší bude si ji v těch těžkých dobách co nás čekají udržet. A nakumulovat dost energie a schopností k odchodu. Kumulovat před odchodem celibátem, modlitbami, meditacemi, doplňky stravy, cvičením atd. Pokud to nezvládnu, vrátím se sem zase, ač hodně nerad.:) Když to nezvládnu, budu mít i na Zemi lepší startovní pozici příští život, ale tuhle realitu nepřijimám.:)
Spousta skvělých duši se odsud nemůže dostat už tisíce let…buddhisté trénují umírání a soucit, celý život. Toltékové kumulují sílu, energii a trénují v astralu a živých snech. A podobně to má mini skupinka vědomých v každé zemi. Těší se až přijde den jejich smrti, den osvobození a odchod z pekla do hezčíh světu.:)