Častokrát jsem se setkal s tím, že v pozadí duchovního učitele, učitelky, šamana, neošamana, neodruida, terapeuta, čaroděje, léčitele, se skrývá temné zákulisí.:) A ty světy duchovní bývají ostřejší než světy materiální a ti uvedení to dělají zcela vědomě. Vědomi si karmických následků svých skutků. Odsávání životní energie, magické útoky, kletby, zajetí duše, sexuální obtěžování a znásilnění šamany, spaní učitelů a učitelek se svými studenty ve velkém, nedobrovolný astrální sex, ty jejich magické války mezi nimi – obzvlášť v Praze se to pořád mele o vliv, šamanské každodenní útoky mezi sebou atd.
Lidé chrání svůj majetek. Domy, auta, ale nechrání a hlavně neumí ochránit to nejcennější a nejdůležitější: sami sebe a svou životní energii a těla. Ochrany proti odsávání energie, proti napojení, proti magickým útoků, účastníci esoterických akcí dost podceňují.
Párkrát jsem se také spálil ( zažil si odsávání energie potrubím černými šamany, útoky na tělo, páteř, ledviny, srdce, bitvy v astrálu s čaroději, mágy, šamany ,ale s odstupem času a odolání fyzického konce, to pro mne pak byly velké dary, škola – jen to občas trochu bolelo:)) a to mne donutilo být ostražitější a bdělý. A každému radím ať si bděle nacítí svým srdcem ke komu půjde, koho služby využije. Komu se svěří do rukou. Učitelé, kteří si začnou vytvářet zástupy uctívačů a fanaticky jim věřícím studentů, padají. Ti co se zapletou do víru chamtivosti, peněz a moci, to také dlouho neustojí. Tyhle zkoušky: na peníze, moc a sex dostane časem každý a málokdo jim odolá. I proto nechci být žádný duchovní učitel, pořádat semináře, kurzy, zasvěcení – když to v této inkarnaci dělat mohu. O tuhle past nestojím. Na peníze už nejsem, žiju skromně a budu ještě skromněji. Je třeba důkladně zvážit každou situaci, aby nám finanční zisk na úkor někoho, nepřinesl s nadhledem nad situací problém. A nebo jsme nepřijali za svou službu nadměrně mnoho peněz – vytvořených energií a nezůstali karmicky druhému dlužit. Na tuhle návnadu mne věřím, protistrana, která se snaží dostat člověka zpátky mezi nesvítící stádo, nedostane. Ale na do postele sami skákající studentky a nevěru partnerce, to by mohli a jsem si toho rizika plně vědom. Dostalo to i spoustu silných duchovních učitelů, mistrů, šamanů a do těch já mám velmi daleko. Tak dělám řidiče, uklízečku, kuchaře pro lidi ve tmě a velmi mne to baví a naplňuje. A chráním prostor v astrálu kolem nich, dokud jsou tady u nás. V rámci svých možností.:)
Každopádně, hlavní je si tuhle inkarnaci užít a nikdy nepřestat vědomě ŽÍT. Ať se práší za kočárem jsem kdys říkával.