V ČR najdeme desetitisíce mužů a hlavně žen, kteří mají za sebou inkarnaci ( bylinkářů, léčitelů, porodních báb, vědem, jasnovidců – nebo měli nějaký majetek co chtěl někdo jiný či se hodil církvi ), kde je církev či někdo jiný obvinili z čarodějnictví ( ty co měli nějaký majetek, tak hlavně kvůli majetku. Část jejich majetku dostal i udavač. Často to byl soused, který chtěl jejich majetek nebo jim záviděl jejich vitalitu a oblíbenost u lidí za konání dobra ) a nechal zabít: upálit, utopit, zazdít za živa a předtím třeba i mučit. Také mám takových pár smrtí za sebou.:)
A i do tmy mi jezdí lidi co si tím prošli a dočistí to během procesu. Ale měl jsem i pár lidí, kteří kvůli tomuhle skončili pobyt dřív jak to v nich začalo zesilovat a šlo to k řešení. Vylezli na světlo a proces hned skončil. Třeba se k vymazání tohoto traumatu dostanou ještě někdy v tomto životě nebo v nějakém jiném. Pro nesmrtelné duše čas nic neznamená. Jednou i tohle každý uzdraví.
Znám dost lidí, hlavně žen, které mají strach ze tmy a klaustrofobii právě jako nedořešenou událost z těchto umučení. Některým pomohla regrese či jiná metoda. Ty na pobyt ve tmě nikdo nedostane. Stejně jako asi polovinu populace, která má ze tmy strach.
V civilizované Evropě se s pronásledováním naštěstí skončilo před řadou let. Nicméně, blíží se to i v Evropě zase zpátky, jak se sem dostávají jiné kultury a ženy budou potlačovány, tak jak je v Africe a v Asii běžné. Bude to smutné, protože nejpokročilejší a nejsoucitnější duše naší civilizace jsou inkarnovány v Evropě. Od Francie po Rusko. Spousta lidí, co jezdí hledat duchovno po světě, časem zjistí, že silnější najdou tady v ČR a hlavně aktivací v sobě. Jak říkávám: inkarnace v ČR je za odměnu. U nás máme spousty skromných babiček, dědečků, zasvěcené kněžky, léčitele, bylinkáře – různě ve vesničkách, na samotách, i ve městech v bytech, v rodinách kde se stále předávají moudra nepřerušeně po generace. Jen jsou opatrní a po zkušenostech předchozích generací už to nešíří veřejně. Češi mají velmi silnou duchovní minulost a čeká nás daleko silnější budoucnost. Ve srovnání s ostatními po světě.
Řada Čech jezdí do Indie hledat duchovno. Ale od roku 2000 bylo na indickém venkově kvůli čarodějnictví zlynčováno a ubito přes dva tisíce „čarodějníků“… vesměs žen… A to se nebavím o tom mrzačení dětí a lidí ve velkém, aby více vyžebrali…
Zabíjení senzitivních se děje ve velkém i v Africe poslední desítky let. Nedávno mi říkal jeden kamarád, že i v Ekvádoru, kam jezdí, nechali šamani před pár měsíci zavraždit jednu silnou šamanku, která je začala přerůstat. A to chlapům vadilo. Čarovali a přijel jí klient na léčení a rozstřílel ji. Ta spousta magie, útoků na dálku, každodenních šamanských válek a útočení i na rodinu šamana a jeho děti, partnerku… Sexuální obtěžování pacientů šamany, z důvodů nevyspělosti, byli hlavní důvod, proč jsem šamanský výcvik v Ekvádoru zrušil. Ta finanční spirála, a že bych za šamanský výcvik během pár let zaplatil přes milion Korun – to mi nevadilo. Za vše se dnes platí energií. A za svou energii dostáváme po práci peníze a dáváme je dál. Šamanský učeň se tím dostane do spírály kolotoče peněz: musí doma vydělat rychle na další cestu a učení. To učení, astrální světy a práce v nich jsou tak silné, že je to táhne co nejdříve zpátky. Amazonie a rostliny Síly jsou teď in a desetitisíce Čechů si prochází tuhle cestu. Je škoda, že tuhle kulturu decimuje psychedelická turistika a hodně šamanů, kteří za peníze gringů udělají divné činy, kvůli tomu padá. Ale i u nás máme různé guru a duchovní učitele, kteří spí se studenty ve velkém, odsávají jejich životní sílu nebo peněženku. Každý z nás se někdy spálil nebo ještě spálí. Základ je: věřit sám sobě, rozsvítit své srdce a spoléhat na sebe, své nacítění, dojmy. Duchovní světy jsou často dravější než světy byznysu. Ať nám říká kdo chce, co chce, my jsme ti, kdo vše vyhodnotí a udělají z toho závěr. Sami zodpovídáme za své skutky a činy. Čím více lásky rozdáváme, tím více se nám jí vrací.
Ženy mají velkou sílu a jsou více senzitivní než muži. Proto z nich měli chlapi vždy strach a potlačovali je silou. Vládcům a církevníkům bylo vždy nepříjemné, když někdo znal jejich plány, dokázal se napojením na jejich mentální tělo podívat na jejich zločiny a viděl jejich deprese, smutky a činy.
No, není to zrovna veselý text. Ale z pohledu naší nesmrtelné duše, je to jen informace, které není třeba dávat žádnou energii. Může pomoct vylepšit tento život, když člověk odstraní i tohle omezení. Stejné je to s politikou: některé věci v ní mi vadí, ale tím, že jim nedám svou energii, jsem nad tím a je mi jedno jestli vládne Mudla nebo Šmudla:). Koneckonců: rozhádat lidi kvůli pro ně často nepodstatným věcem a odvést jejich pozornost od skutečných problémů, je základ každé vlády: rozděl a panuj. Zabav lidi a rozhádej je a pomalu a po kapkách utáhni jim svobodu, zdraž jim jídlo, živobytí, utlum je chemií, léky, seriály, zotroč je hypotékou, dluhy. Udělej je závislé na všem možném, drž je v iluzorním světě facebooku.:) Ale jsme MOCné duše – vše si můžeme sami změnit. Co vyzařujeme, to si přitahujeme. Jakou realitu si v tomhle iluzorním světě tvoříme, takovou dostáváme. Kdo svítí a září, přitahuje si podobné lidi. Kdo vyzařuje harmonii a lásku, tomu ji Vesmír posílá. Kdo nelpí na majetku, začne být svobodnější a šťastnější a přichází mu hojnost. Protože jediné co si odneseme až opustíme naši schránku, jsou naše nové vědomosti a karmu.:) Kdo koná a šíří dobro, vylepšuje si tím tuhle i následující inkarnace. Kdo prozře a odevzdá se Vyšším Silám a přijímá s pokorou vše co mu přináší, rázem se mu obrací život k lepšímu. Špatné věci ho už tolik neničí, ty radostné si dokáže více vychutnat a užít. Ví, že vše má svůj smysl a Vyšší řád a děje se pro jeho nejlepší vývoj. Že to špatné, byla cesta k hlubšímu pochopení a s nadhledem nad tím, jedinou cestou k prožitku, co mu zlepší další cestu duše. Většinu z nás zastaví a dovede k pokoře a poznání až nějaká nemoc, utrpení. + Na obrázku je konání dobra a čistý život -dotažené do extrému, jedním Svatým mnichem, nepošpiněným církví a její touhou po moci, penězích, majetku. Propojil šipkami lidské slabosti a jak s nimi pracovat, jak se jich zbavit. Zbabělost a bázlivost, třeba odstranit tím, že o půlnoci jdeme v modlitbě na místo, kam se bojíme chodit i ve dne.

42734773_440559439800594_7610302768540024832_n