Jen 3-6% Čechů, si podle mého nacítění, příští dva, tři roky, bude vážit svého těla, zdraví, natolik, že se nenechá naočkovat. Totalita zesiluje a nabírá na obrátkách a bez covid pasu se lidé nedostanou na většinu míst. Kdo už žije v Božském vědomí ( nebo s tím pracuje ) a ví, že tělo, mysl a všechny touhy a přání s tím spojené, jsou jen iluzorním připoutáním, bude se snažit vakcinaci odolat. Vakcinaci, která mu odpojí jemněhmotný načítací aparát těla – propojující vědomí s tělem a mimosmyslovým vnímáním. Zažil jsem, jak mne odpojila narkóza jemnohmotné systémy a zhoršilo mi to zrak. Žádnou vakcínu jsem nedostal přes 20 let.

 Nějaký čas půjde očkování obejít, ale to nebude trvat dlouho.

Z nenaočkovaných se stanou časem psanci. V Izraeli jsou napřed, tam to bude takové mementum pro ostatní. Ty jejich zelené pasy a zveřejnění těch nenaočkovaných. I v rybníce duchovním, si většina lidí nedokáže odpustit cesty na dovolené, letadlem, do obchoďáků, divadel, kin, fitek, saun, restaurací, na různá sportoviště, plovárny. Ona, duchovní cesta, atmavičára je o sebeovládání, disciplíně, dietách, řádu, tedy bavíme se o těch, kteří opravdu chtějí jít duchovní cestu a postaví ji na první místo.  Milovat svou rodinu, sebe, své tělo, všechny a všechno, ale Boha dát na první místo ve svém srdci.
A pak samozřejmě, musíme a chceme za důležitou zdravotní péčí, zubařem. Tam budeme kličkovat a jediná varianta jak se jít nakonec očkovat, je kvůli tomu, abych se případně dostal za blízkými nebo sám do nemocnice.