Už je u nás naočkováno skoro 5 200 000 lidí. Necelé 4 miliony už mají obě dávky. Očkuje se poslední dny tempem dva miliony dávek za cca měsíc. Samozřejmě se tempo přibrzdí, a zrychlí se, až jakmile se začnou očkovat malé děti do 12 let. A pak, jakmile začnou tlaky, výhružky, zákazy na podzim… Kritická hranice na větší tlaky na nenaočkované, je kolem 7 000 000 naočkovaných.

Spousta lidí se nechala naočkovat, aby měla klid a někam mohla a něco mohla…
Proč o očkování tolik píšu? Protože je to velký průšvih. Důvod? O tom už jsem psal a lze najít tady.
Tlaky a omezení, strachy…půjde snadněji zvládnout v komunitě mimo města…  Když se svobodná matka, samoživitelka, spojí s kamarády, přáteli, snadněji ustojí tlak na zajištění obživy, hlídání dětí… Když jí nevezmou děti do školky, školy a ona by neměla možnost být bez práce doma s nimi… Že se zkrátka lidi nenechají nahnat do kouta a jeden bude hlídat děti a vařit a další někde vydělávat peníze. I kdyby si měli pěstovat sami jídlo nebo dělat na statku za stravu a bydlení. Očkování je takový průšvih pro zdraví a duchovní cestu, že je lepší doslova jíst suché rohlíky a pít vodu….Do slova. Dnes jsem se dozvěděl, že se jedna žena, která na sobě jakž takž duchovně pracovala, nechala naočkovat, protože ji máma jako samoživitelce nechtěla hlídat syna… Další žena, která měla hezké napojení a viděla, věštila, je po očkování ze hry, odpojená, zavřeno. Nazdar.
Velkým tlakem na lidi, bude i nutnost si sami platit testy.
Včera se mne ptal jeden chlapík, co duchovně „pokročilí“ co se nechali naočkovat, jak to mají? Říkal jsem mu: že kdo se nechá naočkovat, není duchovně pokročilý…protože vidí a ví, co to udělá a nezavře si to napojení. A to nechci selektovat lidi, na nějak duchovně pokročilé a nepokročilé. Každopádně: dokud něco vlastním a  mám co prodávat, abych měl na živobytí, dobrovolně mne nenaočkují. Dokážu už žít velmi skromně, nemám žádné nenaplněné materiální ani cestovatelské touhy. Nemám žádné závislosti, které by mne nutily v absťáku, sehnat si svůj prášek, drogu, alkohol, cigaretu, kávu atd. To je velká svoboda.

Spousta firem zakáže do svých provozoven vstup neočkovaných časem.

A ještě k povinnosti se očkovat. I tahle varianta může za pár měsíců přijít na řadu.  A na nějaká lidská práva a ústavu, nikdo hrát nebude.  Vše je řízeno celosvětově, jednotlivé státy se podřizují globální vládě.

Výňatek ze článku na seznam.cz: Nařizovat testování a očkování by mělo být možné podle zákona o ochraně veřejného zdraví a využít k tomu ustanovení, podle kterého je možné nařídit či zakázat „další určité činnosti k likvidaci epidemie nebo nebezpečí jejího vzniku“.

„Nejvyšší správní soud připouští, že je možné nařídit například mimořádné očkování a možné je nařídit i testování,“ konstatuje ústavní právník Jan Wintr.