Jaterní očista úspěšně za mnou. Ta projímací sůl a mix oleje s citrónovou šťávou, na lačno mi nedělá dobře. Proto jsem tuhle velmi účinnou očistu dělal také po 3 letech. K tomu celý ten proces kolem.:) Nicméně, cítil jsem po ní příval energie dnes odpoledne a vím, že moje játra a žlučník ( ta čistička a žumpa těla ) potřebují tuhle očistu ještě párkrát zopakovat, aby mé tělo mělo více energie a dostal jsem z jater a žlučníku vše, co tam nemusí být. Tahle očista je pro mne stejně nepříjemná, jako kdysi pití šamanského tabáku – které jako rejžák čistí energeticky tělo. Míval jsem u toho nepříjemné vibrace v solaru. Nepil jsem naštěstí ty extrémně silné výluhy, kdy člověk řve bolestí a i super drsňáci prosí ať už je konec – v dlouhé transformaci. U tabáku člověk už proces nemůže zastavit, může se jen modlit ať to dobře dopadne.:) Díky Bohu, že jsem před pár lety prozřel a nevrhl se na dráhu amazonského šamana, když vidím, jak moc je to tam zasviněné a každým rokem horší. Při šamanském výcviku by mne čekalo vypití hektolitrů silného tabákového výluhu a také lití tabáku do očí a nosu k tomu.:)
V neděli jsem se účastnil v Brně potní chýše – temazcalu, který tam vedl jeden mexický indián. Hezké a očistné to bylo. V pondělí jaterní očista. A teď pár dní dieta či půst a regenerace, po dnešním obžérství.:) A překonat lenost a vrhnout se do delších meditací a vroucnějších modliteb. Do toho každodenní servis pro tři odvážné duchovní hledače ve tmě.

Lidské tělo je docela pokročilý biorobotický stroj. Složený z materiálů, které nám dává tato planeta – matka Země. Žitím na ideálním místě, souborem správných cvičení ( pohybových, mentálních, meditačních, dechových, otužovacích, energetických atd. ) a dodáváním ideální stravy, tekutin, je možné ho udržet funkční i několik se let. Je složeno z řady důležitých komponentů. Naše nesmrtelná duše sídlí v oblasti brzlíku a jako baterie rozjíždí celý stroj. Srdce je pumpa těla, okysličuje – nabíjí palivo – krev. Játra jsou čistička .- odpadní žumpa těla, ledviny motor a zásobník energie v organizmu. Mozek je převaděč informací, které nabírá z informačních polí mimo tělo. A střeva jsou, jak se říká, druhý mozek. Tělo je pak složené ze spousty větrníků – čaker, které vhánějí do těla energii zvenčí – nejen pránu. A ze soustavy kanálů – meridiánů. A ze spousty dalších součástek. Různí pokročilí jedinci se dokáží dostat i k vnitřním obrazovkám, kde se tělo řídí – psal jsem o tom před rokem tady, dva texty. Kdy se mi podařilo s touhle obrazovkou pracovat a potvrdilo mi to několik dalších lidí. Některé to naučily světelné bytosti, jako techniku ze starého Egypta. A pokročilí duchovní se k ní dostanou kdykoliv a dokáží díky ní opravovat tělo. Je to jako, když si sami ( nebo vám nějaký šaman, jasnovidec ) opravujete své tělo. Na tomto principu se dá pomocí spousty druhů dechových cvičení ( lidé žijící na práně jen aktivují ty správné čakry – větrníky a v hlavě a v těle přejdou na režim žití z prány – někteří i trochu nevědomě, díky tomu, že s tím pracovali minulé životy. Využívají i více Světlo a propojení se Sluncem ) dosahovat různých „zázraků“ s tělem a také navyšovat mentální možnosti těla. Až třeba k pokročilým technikám Těla Světla ( Duhové tělo, zapálení vnitřního ohně, velký transfer atd. ), kdy se během života nebo častěji těsně před smrtí fyzického těla, rozloží tělo na jednotlivé živly a elementy a z umírajícího zůstanou jen vlasy a nehty a někdy ani to ne. Jogíni dokáží vydržet bez dechu i hodiny, ovládnutím energetiky těla a živlu vzduchu pak třeba levitovat. I nyní je na planetě několik levitujících, kteří to však ukáží jen nejbližším žákům a nikdy ne na veřejnosti. Natož kvůli takové hlouposti, jako jsou miliony dolarů v nějaké show.
No a pokud chcete, aby vám tělo lépe fungovalo, je dobré absolvovat různé očisty orgánů – součástek: střev, krve, ledvin, jater, žlučníků atd.
Už roky jsem nedělal očistu jater, dám se do ní hned dnes. Jakmile člověk udělá opakovaně tuhle očistu ( vypustí žumpu těla ), cítí se lépe a má více energie.