Bavil jsem se dnes s kolegyní Zdenkou, že musela na jeden pobyt do tmy před lety jinam. V Covid totalitě nemohla jako Slovenka bez karantény přejet hranice. Tak si dala 10 dní ve tmě v jednom centru na Slovensku. A necítila se tam bezpečně. Zdály se jí tam sny a projekce z nízkého astrálu, co u nás nikdy předtím ani potom neměla během svých mnoha pobytů. Říkal jsem jí, že to je jasné, že tam nejsou a nebyly ( tak jako ve většině center pobyty pořádajících ) dostatečné ochrany a čištění prostoru. Odvádění bytostí, entit, přivtělených duší, démonů atd. Pomocné bytosti, vysoké bytosti. Ochrany průvodců a toho, kdo celé centrum, prostory, lidi tam, v astrálu hlídá. Kdo dělal ochrany místa, kdo s tím pomáhá. Silní léčitelé mají trvalé ochrany. Vidí na vnitřní obrazovce, když je někdo naruší a řeší to vniknutí. Je tam mnoho odborných prací za tím, o kterých většina lidí neví. Záleží na síle, vnitřních schopnostech člověka co to chrání a ty lidí chrání. Aby i odclonil, ty duše a bytosti, které si s účastníkem pobytu řeší karmu a spory na dobu pobytu ( třeba i trvale to vyčistil a ulevil mu a vylepšil mu život ). A hlavně: je to týmová práce.
Vsuvka: Jeden léčitel prodával bydlení. V něm  a kolem měl silné ochrany A když to tam procházeli zájemci, očišťoval to tam pak po nich fyzicky i v astrálu. Vytělesnil se, zaletěl tam a vyčistil to tam. Aby ho to neovlivňovali ve všech oblastech – ty energie a co tam z lidí vypadlo.
A protože ti co něco opravdu umí, jsou rádi v zákulisí, aby měli klid a nemuseli řešit co nechtějí. Tedy opak té spousty ezoteriků, kterými je Youtube přesycen a co touží po slávě, penězích. Ti to umí nejvíc se nefotí, neplácají na sociální sítě svou fotku každý druhý den. Protože přes fotku se snadněji napojí, útočí. Říkala mi jedna známá, co dělá ženské semináře, že bez fotky nemá takový prodej atd. atd. atd.  Ale pak se jí děje, co se jí děje ve všech oblastech života, když na sobě má to a to nalepené. Jeden známý, temný ezoterik ji a její kamarádku zkoušel zlikvidovat a nebylo to hezké. Naštěstí pro ni, neměl tolik síly a schopností jako ten co ji očistil od útoků, napojení a s láskou mu to jeho poslal zpátky. Ale musí si na tohle dávat bacha. A potřebuje zesílit. A tak to má většina lidí.
Zpátky k pobytům ve tmě.
Říkal jsem jí, že někdo ty prostory může čistit šalvějí, tabákem, vykuřovadly atd., ale když tam nepostaví trvalé a silné ochrany prostoru, místa, lidí, je to jen takové šmrdlání. Většinou neúčinné. I nám jezdí do tmy lidé co v sobě mají v tělech kde co. A zase s tím odjedou nebo to odvedeme do Světla, když to z nich vyleze. Tohle je obrovský problém ceremonií a šamanských rituálů prováděních nejen v ČR ( kde je ceremoniemi přesyceno ), ale po celém světě. Že „šaman“ nemá dostatečně ošetřené odvádění a přesuny toho, co z lidí lítá, vylézá. A navzájem se to pak přesouvá. Spousta lidí pak mělo sice hezký zážitek na ceremonii třeba s Ayahuasckou, ale vůbec nemají páru co si odváží v těle, co mají otevřené, kdo si je napojil, co jim to poškodilo atd. A s čím se budou muset tohle vtělení vypořádat. Tohle je taková pandořina skříňka, o které nemá 95+% účastníků. Proto v pokročilých civilizacích dělali tyhle ceremonie přepečlivě vycvičení šamani, kněžky. A nyní, hlavně z důvodu, že je to „masovka“, se děje, co se děje.
Vzpomněl jsem si, jak mi jeden šaman vyprávěl, že léčil chlapíka, co byl někde na ceremoni, kde z nějaké ženy vyletěla šipka a zasáhla ho do genitálií a on byl potom měsíce impotentní. Šlo to vytáhnout naštěstí.:)
Pokud chcete Mírovi přispět za jeho texty, už se tomu nebráním.:) 27-4560890257/0100. Pokud máte nějaká témata, otázky, napište prosím a já k tomu třeba stvořím text. Nedělám si násilí, závazky, píšu kdy chci. Děkuji té paní, co mi jako druhá za těch 10 let za informace v textech přispěla. Oběma vám moc děkuji, vážím si toho. Ona i stovka poslaná ze srdce potěší. Jako poděkování za informace, pomoc. Stovka od člověka co má málo potěší často víc, než velká částka od toho co má mnoho. Většina lidí dnešní doby ale chce jen brát. Dostal jsem za těch 10 let co píšu texty mockrát vyhubováno. Že sdílím i to, co mne oslabuje, bere to ty energie mě…protože každá událost, prožitek z praxe, co je osobní a pro nás dává tu energii k růstu nám, a když to sdílíme, berou si ji i ty další duše. A útoků od temných, o kterých jsme napsal jak ubližují lidem nebo před nimi lidi chránil.
Vzhůru k Bohu kráčejme.