Vyskočila mi hned po otevření fb fotka chrličů, ochran Notre-Dame. Tak k tomu přece jen něco zákulisního.
Různé kamenné šelmy, démoni, potvory jsou umístěny na většině katedrál, na chrámech. Ty potvory jsou v astrálu živé a brání ten chrám před útoky energii, bytostí. Protože v astralu kolem těchto objektů je pořádná vřava. Obzvlášť, když tam jede energetické odsavání na více úrovních a od spousty bytosti nejen katolického egregoru a dělají se tam určitě rituály panovníků, politiků, italské černé šlechty a jejich poddaných…. Mrkněte jen co za chrliče je na fotkách níže, z Pražského hradu. Což je pro český národ místo číslo jedna – co se týče vytvoření síly a ochran národa českého, ještě v dobách dávno před Karlem IV… ale čarodějové mocní, od Karla všechno posilovali, zesilovali. Dvojka je Vyšehrad. Energetické srdce ČR je pak na G. Proto, když velký znalec okoltismu a mystérií Hitler, chtěl podrobit český národ… Zaplatil si partu těch 20 černých Tibeťanů a ti udělali, co udělali na Pavím vrchu… A z něj ta Indka v samadhi vysílá už od 2. SV hnusný černý proud energie právě na Vyšehrad a Pražský hrad. I proto sebou český národ nechá tak vláčet. EU se ani netají tím, že sem dodávají jídlo druhé kvality. Že Češi platí za telefony internet, banku procentuálně vs. Plat v EU apod.
Církve měly dřív špičkové astrální a okolutni specialisty. Špičkou v ČR jsou poslední desítky let jezuité. Jedná církevní parta hlídá třeba brněnskou dominantu Petrov a ty potvory v podzemí a u podzemního jezera pod ním.
Když jsem se před 3 lety účastnil čištění Extrémně energeticky hnusného Karlova náměstí v Praze, tak tam to mají pod palcem právě jezuité. Když to tam před 3 lety čistilo asi 100 lidí od Z.K. a já byl tenkrát u toho, lezla tam z podzemí kvatna potvor, démoni, kolem lítali draci. Podobní co nemají rádi lidí a spolupracuje s nimi spousta A. Šamanů a platí jim energii lidí. No, Karlak se tenkrát vyčistil jen z pár %, až tak to je zanesene za ty stovky let.
V astrálu se dají oživit chrlice, symboly, prsteny, hůlky, kříže, runy, písmena a spousta dalšího. A také artefakty, šípy, zbraně k magickým útokům.
Každopádně, tohle se děje v nějakém měřítku stále a všude. V obchodních centrech, nemocnicích,na hribitech, v hostincích, bordelech atd jsou to přímo každodenní hostiny návštěvníků. A polovina alkoholiků, huličů marihuany, narkomanů, uživatelů psychedelik u slabých šamanů, má v sobě různé entity, odsavače, slabší démony, co jim komplikují psychiku, energetiku a život. Ideálně je odvést za pomoci silného regresáka, šamana, léčitelé, jogína. A to opravdou nepíšu proto, že bych to dělal já sám a za peníze.:) Já si jen pohlídám, aby když mi někdo přijede na pobyt ve tmě a má v sobě něco, tak aby to tady nezůstalo a bylo odsud odvedeno pryč. Často není dovoleno z vrchu nějaký čas člověka těch potvor zbavit a neuškodit tím odčiňování jeho karmy. Kdyžte na zmiňovaná místa, je dobré udělat si ochranu světlem kolem sebe, poprosit Krista, Boha.
Každopádně, zákulisní infirmace, o fungování zákulisí, komu a čemu se vyhnout jsou určitě fajn, ale jedine co má smyslna duchovní cestě, je pomoc druhým, meditace, modlitby vlastnimi slovy a všemožné druhy čištění karmy, rodových linii, svých strachu, bloku, omezení.
V Kristu jsem našel nejsilnější ochranu na této planetě. A k dispozici je všem kdo si prosí ze srdce.
Texty píšu na tabletu, jedním prstem a komolí mi slova.:) Ale nějaký čas chci na internetu trávit co nejméně času, a na to tablet stačí. A v červnu relax a vzhůru na 21 dní do tmy, více popracovat na spojení s Kristem a tibetském Tummo. Protože tma je zesilovač a urychlovač a mám tam na práci 24 h denně, i ve spánku. A na podzim na delší pobyt a praktikovat. Ať jen nežvaním, což mi jde víc než to co je třeba praktikovat na cestě k Bohu.