Dnes jsem četl, že člověk nevkročil na Měsíc už 47 let.:) Tyhle hry vládnoucích elit, dělající z lidí na této planetě jelimany jsou smutné. Chtěl jsem napsat zábavné, ale není to už zábavné. Už dělají z lidí ovce moc dlouho. Spousta zkušených astrálních cestovatelů, kteří k cestě na Měsíc nepotřebují své fyzické tělo ani žádnou vesmírnou raketu, tam byla. Popsali, že na Měsíci je čilý ruch. Jsou tam základny několika mimozemských civilizací a i ty naše – lidské. A lítá se tam ze Země už asi min. 80 let… Začali s tím nacisté. V roce 1945 bylo hodně jejich špičkových vědců a inženýrů převezeno do USA. Tam založili, infiltrovali NASA, CIA, FBI. Už po válce začali létat na Měsíc Američané díky nacistickým konstruktérům. A protože lidé byli zvídaví, natočili Američané v roce 1969 to slavné přistání Armstronga v ateliérech.:) Pak ještě další 3 roky opakovali tyhle divadýlka a od té doby prý nikdo na Měsíci nebyl.:) No jasně.:) Technologie NASA se za těch 50 let neuvěřitelně posunuly, ale na Měsíc nikdo nechce že.:) Ale chápu je. Co by se asi stalo, kdyby ukázali lidem pravdu? Kdyby lidi viděli jaký ruch je na Měsíci a ty základny tam, vyděsilo by je to nebo rozčílilo, že jim vlády tak dlouho lžou? Vidění různých mimozemšťanů by způsobilo u některých paniku. Báli by se, že jim mohou nějak ublížit? Napadnout zemi jako je tomu v některých filmech? Ty jejich blamáže a lži, o tom, že už dávno nejsou v kontaktu s mimozemskými civilizacemi a v celém našem Vesmíru je obydlená jen ta naše planeta Země a zbytek Vesmíru stvořil Stvořitel neobydlený, protože mu přece nevadí plýtvat hmotou, energii.:)
A jak říkají zasvěcení: Nacisté 2. světovou válku neprohráli přátelé…Jsou na různých základnách, v podzemních základnách, na Měsíci a  ovládají USA …a USA ovládá Německo nejen díky nějakých kapitulačním paktům podepsaným k ukončení 2.SV …a Německo to ovládá celou EU – tedy pracovně nazvanou 3. říše.:) Samozřejmě si ale Árijci nepustí do svého izolovaného světa tu budoucí hnědou rasu žijící v Evropě, s IQ kolem 80ti. Ta bude sloužit jen jako baterie, energie, roboti. Ty nejpokročilejší a nejvyspělejší duše aktuálně inkarnované od Ruska po Francii… vzpurné a často vědomé, odpojené trochu nebo více od Matrixu, musí být zdecimovány, podrobeni. Hrdí Hyperborejci, Slovano-Árijci. Utlumeni ozařováním, chemii ve všem způsobující neplodnost, nemoci a odpojenost. Lidé si ani neuvědomují, jak moc je pro jejich těla to záření z internetu, 5G, z mobilu destrukční. A stejně nás dostali a ti co musí u pc sedět v práci nemají na výběr. I když každý má na výběr.
Ještě tohle zažiju kulminovat bohužel, pokud opravdu buduj žít ještě 45 let. Pak tady nechám své tělo a moje duše míří zase nahoru. A na tuhle vězeňskou planetu už nikdy více.:) Udělám proto maximum. A snad nebudu tak hloupý, abych na tuhle planetu šel v soucitu zachraňovat duše mi blízké ještě jednou.:) A koho teď napadlo, co že , jaká že, vězeňská planeta.:) Tak se příteli napoj do svého srdce, odpoj svou zotročenou duši od FB a internetu, přestaň koukat do telefonu pořád a podívej se kolik je kolem Tebe nemocných lidí, na kolika místech se dnes válčí a kolik tisíc lidí dnes zemře hladem a žízní. Ochutnej jak hnusnou vodu z kohoutku piješ, jak nekvalitní stravu jíš, a jaké závislosti z Tebe udělaly otroka. Zítra také strávíš nejkrásnější část dne v práci, aby jsi si vydělal na přežití na této planetě. Nezapomeň si koupit lepší mobil a auto a upsat se na 30 let na ještě dražší hypotéku, aby na Tebe kolegové a sousedi nekoukali jako na chudáka.:)  Že si nemocný a bez energie? Nevadí, dostaneš prášek, ten to potlačí. Ale nevyléčí.  A když umřeš za týden, bude to vadit někomu kromě Tvé rodiny a kamarádů? Nebude, pro majitelé této planety jsi jen jedna z osmi miliard energetických baterií. Mají jich už více než potřebují.
A pak, jednou zase vítej ve Světle.:)