Přátelé, kamarádi:)

Ještě pár dní budu provázet poutníky pobyty ve tmě.  Kolegyně Zdenka tady bude jako průvodce  ještě pár týdnů  a pak občas na výpomoc. Pobyty ve tmě pojedou v Hodoníně dál.

Stěhujeme se.:) Bouráme komfortní zónu,  opouštíme krásné a silové místo. Zbavujeme se dalšího lpění a připoutanosti na kouzelném místě,  jisté obživě a nějakých dalších „jistotách“ v kolektivní iluzi světa, co v protnutí úrovní vs, Vědomí neexistuje.:)

Duchovni Cesta je pro nás absolutně na prvním místě.

Zatím nejsem zralý na to, sbalit si batůžek, rozdat majetek a odejit do kláštera nebo do ústraní straní  a posunout TO do stavu trvalého. Osudu ale  neuteču a Vesta k Bohu je naplňující a už nějaký čas dává mému životu absolutní smysl.

Nově s kolegyní Zdenkou nabízíme a prosíme vás  o sdílení, neb začátky nového budou náročné.

1) Duchovní léčení a poradenství – duchovní nauky, metody, praktikování, co zlepšit ve svém životě ( vztahy, práce, duchovní Cesta, obživa, strava, léčení atd.)
Setkání živě nebo na dálku přes Zoom, Whatsapp atd. Pro jednotlivce i páry, dvojice.
2) Léčení – živě, na dálku – pro ty co si požádají, a za dobrovolné příspěvky.
3) Doporučení a rozbor: Jak vylepšit své tělo, jak mít více energie – doporučení a výběr: vitamíny, suplementy, detoxikace těla, strava,  spánek, pobyty ve tmě atd. Rozbor z kapky krve pod mikroskopem. Diagnostika. Prodej vitamínů Zinzino a další.
Informace na Zdenčině mejlu: lukyka@gmail.com
Nebo  na našem společném: svetloleci@seznam.cz.
Na mejlu info@tmaleci.cz už za pár dní, týdnů nebudeme.
Zdenka finišuje nový web: svetlo-leci.cz
Možná rozjedu na novy web zase psaní článků.  Témat je spousta a jsem prožitky  jinde než před lety.:)
Díky všem.
S úctou a snad i s pokorou
Míra