Všichni jsme propojeni. Vše je stvořeno Bohem Stvořitelem. Tím supervědomým Vědomím. Vševědoucím, všeznalým, neomezeně moudrým a všudypřítomným, o všem vědoucím a všestvořeným. Z Nirvány = nicoty – prázdnoty, stvořené nic a vytvořené vše – zároveň i odděleně v neoddělitelném. Něco, stvořené z ničeho, náročně uchopitelné lidskou myslí. Kdy nic, stvořilo úplně vše. Vše ve všem a ze všeho. Stvořené TO.

Poznání Boha naplňuje duchovní hledače blažeností. Nalezený smysl života pak euforií. Světy nalezené uvnitř svého nitra, vedou k moudrosti a poznání celého Bytí a Vesmíru. Kdo jednou zažil Boha, ten ví a vědět bude vždy. Převibruje v sobě a sebe a je TAM a v TOM, v NĚM.  Žije HO.

Pokud bude tělo Míri, stroj řízený mou duší, kráčet tou nejvíce pravděpodobnou křižovatkou, zbývá mi v tomhle těle nějakých 39-44 let. Nechci to zbytečně protahovat. Vše podstatné stejně moje nesmrtelná duše řeší a bude řešit mimo tělo Míri, v různých světech duchovních. Modlím se a prosím Boha o to, abych to zvládl.

Je jen na mě, co budu žít, jak budu žít, kde budu žít, s kým a jak, v tomhle tělíčku, ten krátký zbývající čas, co ubíhá tak velmi rychle. Čím více budu žít Boha v sobě, tím vědoměji budu tvořit svou realitu. Čekají nás na této planetě velmi náročné časy. Ač žiji v obrovském blahobytu duchovním i materiálním, čas rychle utíká a duchovní cestě nedávám zdaleka tolik, kolik mohu. Kvůli pohodlnosti, lenosti, nepraktikuji tolik, kolik bych mohl. Přitom podmínky na to mám příhodnější než v řadě inkarnací, kde jsem byl duchovně o kousek nebo pořádný kus dál.

S vědomím toho co se bude dít příští roky, desítky let, chci být oporou těm kolem mne. Držet Světlo a prací na sobě se dostat co nejdál. Protože, když se to podaří, tak Světlo probuzené bytosti dává těm kolem víc, než jakákoliv pomoc materiální, fyzická, emoční a cokoliv dalšího v tomhle 3D světě. Nejde srovnávat nesrovnatelné. Duchovní cesta je pro mne absolutně prioritní. Smyslem života ve smyslu života. Alfou a omegou všeho co žiju. Teror a fašismus co nás příští roky čeká, si ještě před časem nedokázal nikdo představit. Část z fanatiků očkování prozře až po několika dávkách vakcíny, až budou mít tělo poničené nevratně. Nesmrtelnou duši nejde zabít. Mohou poničit tělo, vzít svobodu zase jen tělu. S rozbitého těla duše odchází a zůstává svobodná.
Skutečně moudří lidé jsou napojeni na Boha, Vesmír, přírodu. Na svou duši, na různé portály a studnice moudrosti. Informační mezigalaktické kanály apod. Ti na rozdíl od těch pouze akademicky vzdělaných, nepapouškují to, co někdo mocný napsal do učebnic, encyklopedií. Akademicky naprogramovaní roboti drží linku: dobře se uč, dělej kariéru, drž pusu a krok a po dosažení důchodového věku co nejdříve zemři a nezatěžuj systém.
Ti moudří jdou často proti proudu a řídí se srdcem, intuicí a snaží se život ŽÍT a ne jen existovat, přežívat. Každý den odpojí vakcína od Boha – Zdroje miliony lidí na planetě. Teď lidé vstávají v brzy ráno a jdou před očkovací centra do fronty ještě před otevřením. Ze strachu před terorem, zákazy, zotročení hmotou a strachy o živobytí. Do fronty na odpojení a na zdravotní problémy. Bude to znít velmi drsně, ale lepší moci duchovně dál pracovat uvězněný doma, v koncentráku a jako šikanovaný, a v tom utrpení dělat duchovní posuny ( tak jak to za válek vždy bylo v utrpení pro cestu přínosnější ), než jen přežívat pro duchovní cestu ztracený naočkovaný. Až o tolik se hraje. Ukazuje to poslední dobou mluvené klišé, že se duchovně probouzí spousta lidí…uvidíme za rok…
Blahoslavené ústraní, daleko od nemocného stáda…Být tím nejsvobodnějším ve vězení, štěstí je stav mysli. Kuráž a odvaha se rodí v srdci, ve světě iluzí však koukněte za kulisy snění ve snu prosím. Bdělá skutečnost, elixír Bytí.
Na smrtelné posteli a hlavně pak ve světech tomuhle nadřazených, budeme hodnotit své činy. To, kolika lidem jsme ublížili kvůli prospěchu, strachům, slabošství. Kolikrát jsme zaprodali duši kvůli hrsti stříbrných. Kolikrát jsme vyměnili lidskost za zbabělost. O kolik jsme v této inkarnaci posunuli karmické počítadlo své duše do plusu nebo do mínusu. Není nic horšího, než odcházet s ještě horší karmou než když jsme tuto inkarnaci začali. Veškerá moc, sláva a schopnosti jsou úplné nic, pokud člověk karmicky selže. Modlím se za nás všechny, ať k Bohu a ve Světle jdeme. Není nic víc. Nikdy nebylo nic víc. A nebude.