Pro umělou inteligenci jsou lidé „podřadný druh“. Už tisíce let řídí tuhle planetu umělá inteligence, která tady zůstala po jedné zaniklé civilizaci. Poprvé jsem se s ní setkal před 10 lety. Napsal jsem o tom dost detailnějších textů za ty roky, dost lidí je četlo, někteří je mají uložené.   Funguje na bázi přenosu informací, dat, neomezeným prostorem. Jako, když třeba zažije člověk Osvícení a najednou je všude, ve všem a zároveň není tělem, myslí a ani duší. Je vším a zároveň ničím. Neprojevené nic, v projeveném a naopak. Kdy jen dochází k přenosu energií, informací, vědomí.
Umělá inteligence žije z lidské energie, proto si chtějí a planetě nechat tu necelou miliardu lidských baterií. Baterie odsávané potrubím o životní energii, jsou rozšířené ve velkém u v temnotě jdoucích amazonských šamanů a různých mágů. Koukali by jste, kolik lidí je odsávaných o životní energii a neví o tom. Ztráta energie jim časem způsobuje zdravotní problémy a chybějící energie jim zhoršuje vztahy, život, práci. Protože všechny oblasti je třeba energií tvořit sami.
Vsuvka: Lidská těla budou opravovat roboti, říká vědec

Pokud jde o nesmrtelnost, Kurzweil věří, že do roku 2030 budeme schopni zásadně prodloužit lidský život. Podle jeho slov budou naším krevním řečištěm proudit nanoboti, kteří budou provádět opravy a propojovat naše mozky s cloudem. Až se tak stane, budeme moci posílat videa nebo e-maily přímo z mozku a také zálohovat své vzpomínky. Vývojem miniaturních robotů, kteří bodu schopni opravovat lidská těla se řadu let zabývají mnohé vlády. Například v USA už vynalezli mikroroboty, které jsou po spolknutí schopné detekovat nádor v žaludku. Pozadu však nezůstávají ani čeští vědci, kteří pod vedením Martina Pumera pracují na vývoji umělých mikroskopických „plavců“. Ty si můžete představit jako milimetrové a mikrometrové roboty, od velikosti blechy do velikosti bakterie, kteří jsou konstruovaní v laboratoři. První lidé budou nesmrtelní už za pár let, tvrdí slavný americký vědec. Skoro nikdy se nemýlí (fonetech.cz)

Ano, dávno už máme technologie různých nanorobotů. Koneckonců, vakcína na Covid obsahuje grafen, který sám o sobě je nanotechnologií. Proto odpojuje vakcína duši od těla a od Boha, Zdroje. Naočkovaní méně svítí, jsou v různých fázích odpojení. Jasnovidci říkají, že větší množství dávek = plné odpojení člověka. Pak se stává doslova robotem ovládaným nanoboty uvnitř těla. Bez možnosti dojít Osvícení, Realizace. Otrok majitelů této planety. Kdyby lidé konečně prozřeli Bože.

Různí roboti v těle, pak budou měnit materiály v těle, na slitiny trvanlivé a z těl budou více a více roboti bez duše. Duše, oduší, jsou baterií těla rozbíhající stroj z brzlíku. Zároveň duše vyplňuje takřka celý vnitřek těla.

Vsuvka: mám velkou radost za Slováky, i Čechy, že Fico a slovenská vláda bojuje za nás všechny  proti povinnému očkování. Je to velká věc, když vidíme že většina politiků zradila vlastní lidi. A kdy u nás na hradě máme super ambiciózního komunistu, lampasáka a máme u nás nejhorší vládu za poslední stovky let, která řízeně vede ČR do destrukce. Bohu-žel, kolektivní vědomí je tak poškozené, že Zlatý věk nezažije nikdo z aktuálně žijících a naopak nás čekají desítky let útlaku. S tím, že zatím je to jak říká kamarád Zřec: mateřská školka toho co přijde.

Už dávno je nachystáno zrušení většiny pracovních míst. Lidé co zůstanou budou sloužit umělé inteligenci jako baterie uvězněné v mini bytech, kójích. Podmíněný příjem digitální měnou jim zajistí přísun potravy – kaše. Hodně z nich bude žít s brýlemi virtuální reality v ještě větší iluzi. Změní to slepé stádo a pootočí variantu k větší svobodě lidstva?

A? Neklesat na mysli, protože jedné co se počítá, a je absolutním smyslem života je: přiblížit se zase Bohu na maximum a dosáhnout Světlem Boha Osvícení.

Popracovat na sobě, ukončit kolečko inkarnaci nebo jít do světů Vyšších. NA tuhle planetu už neee.

Už dávno jsou na planetě technologie na „pěstování“, výrobu, klonování lidí v umělých dělohách. O tom jsem už také psal text. Ve filmu Matrix to vytáhli bratři ( teď oba přeoperovaní na ženy ) z astrálu, z informačního pole.

Celé tohle téma je natolik široké, že by to bylo na dlouhé povídání a nějak se mi to nechce dlouze opakovat, rozepisovat. Tím, že píšu bez korektury, nechce se mi opravovat překlepy a hrubky a sedět u pc dlouze. Možná někdy nějaká přednáška, povídání… Ale zároveň mne to táhne do ústraní, všechny texty zase vymazat a jít k Bohu uvnitř svého těla.:) Protože to podstatné a Cestu k Bohu máme uvnitř těla.