Přátelé, pečlivě si sami zvažte, zda se necháte naočkovat nebo ne. Jde o vaše zdraví, tělo. Nenechte se nikým ovlivnit. Ani pro-očkovací propagandou v médiích, ani druhou stranou, která se očkovat nechce.

Pro mne je duchovní cesta zcela prioritní, proto si nenechám tělo dobrovolně poškodit. Ale tohle je moje volba, moje cesta, všichni máme jiné priority. Absolutně mi nebude chybět cestování mimo naši krásnou zemi, pokud to bez vakcíny nepůjde. Odmítám se každý rok nechat očkovat vylepšenou dávkou. Nepotřebuji ani na většinu míst, kam mne časem bez vakcíny v těle nepustí. Pokud by to došlo do té nejextrémnější varianty budoucnosti, a nenaočkovaní „vyvrhelové“ by nemohli podnikat, vlastnit dům atd. ( aby někoho nenakazili ), holt to na někoho převedu.:)

Podvody s očkováním samozřejmě budou a „lidští“ lékaři vydají potvrzení. Tlak na ně se však bude stupňovat a hrozit jim vysoké pokuty, odebrání atestace. Sám bych s tím „podvodem“ neměl morální problém, protože tahle nemocná společnost nás nutí kličkovat a vyhnout se sebedestrukci. Může se však stát, že vám někde na přestupu na letišti, nebo při cestě domů, vezmou kapku krve k ověření zda jste skutečně naočkovaní… A když to ve vás nenajdou, tak vás zavřou do vazby a ještě vám tu včelku píchnout, aby jste se vůbec dostali domů. Než vás tedy z vězení za ohrožení mas, pustí domů.
Bude ještě veselo, tak jak to máme my bojovníci rádi.:)