Někdy si říkám: vím, že mají pravdu, když říkají: neházej perly sv…, tedy na kolmou zeď, nemají šanci se tam udržet., a zbytečně ztrácíš energii.:) Ale soucit sdílet z praxe… Dám sem fotky Karmapy a  Padmasambhavy, které mohou každého extrémně duchovně posunout…..když s nimi bude pracovat. A ještě před pár lety bylo nemyslitelné se k těmto obrazům, fotografiím dostat. Obzvlášť Karmapově, jak je venku z těla fyzického, protože ta fotka není fotomontáž a každý si tréninkem světelné tělo může v sobě zesílit a aktivovat. Stejně tak bylo ještě před pár lety nemyslitelné, aby někdo na západě dostal předány některé z tajných nauk jogínů, jako třeba Phowu a Tummo. To mocné Tummo, kterým se masový vrah Milarepa stal osvíceným. Jak to krásně popisuje ve stejnojmenné knize Eduard Tomáš. Ta kniha je skvost, stojí za to ji přečíst.
Předal jsem Tummo nauku asi deseti lidem a snad aspoň jeden, dva z nich, s touhle úžasnou naukou budou pracovat pravidelně. Předání Phowy jsem zprostředkoval pro asi 15 lidí  a platí tam to stejné.:)
 A lidi stejně nejvíc jako vždy  zajímá politika, peníze –  v jiném mém textu a sledování všelijakých konspirací  teoretiků vydělávajících na lidské odpojenosti .:) A to podstatné – duchovní práce na sobě, ať se kolem nich děje cokoliv, v tom víření mysli proklouzává mezi prsty… Inkarnace uteče velmi rychle přátelé. Také patřím mezi ty, co si na sklonku tohoto života nechtějí říkat: Měl jsi ideální podmínky, možnosti, znalost nauk, prostor a čas Realizovat a Ty jsi to promarnil jako cvičený otrok u internetu a tlacháním.