Lpění na hmotě, majetku, úspěchu, slávě, hmotě, na chtíčích, pudech… Připoutanost na rodině, dětech, rodičích, partnerech, domově… odpoutat se od kotev a jít nad to… a poznat Božskou lásku k sobě, ke všem, a ke všemu…Lásku vesmírnou, která je nesrovnatelně silnější, než ta k lidem, majetku.  Tohle jsou silná témata a vysoké stupně, nutné k dosažení trvalého, Sahadža Nirvikalpa Samádhí.

  Fakt jste připravení jít a dokončit poslední inkarnaci? Být absolutně vykořeněni a od-zemněni a mít otevřenou jen Nahoru? Mniši a Svatí odsekávají napojení dolů k Zemi, zesilují to Nahoru k Nebesům. Přijmout, do poslední své buňky, že po smrti fyzického těla, i svou nesmrtelnou duši rozpustíte do Boha? A, že vše končí? Už žádná zábava v nějakých vtěleních, žádné vazby, vztahy? Absolutně absolutní nic. Prázdnota, Vyvanutí. Každá duše, v těle zavřená o návratu do Boha sní.
Člověk pak neplýtvá energií na cestování, nějaké koníčky, protože je naplněný a celistvý uvnitř sebe a nepotřebuje hledat nic venku. Nepotřebuje konat extrémy, aby vyplavil adrenalin a alespoň na chvíli vykoukl ze svého odpojení a strávil chviličku Bytím v přítomném okamžiku.
Kdyby jste věděli, kolik partnerů, dětí jste měli dohromady ve všech životech…a pořád to jedete znovu a znovu.:)  Ty stejné programy. Pudy a chtíče neprobuzených duší.

Chcete opravdovost, plnost, vědomé Bytí? Tady končí sranda.:) To není zábava na ezo festivalech, popít s novými kamarády, seznámit se s novými lidmi. Zajet si s manželem nebo milencem na ero tantra festival / nebo tam sbalit někoho z davu čekatelů na instantní lásku a sex  ) ať jsou pudy ukojené. Zajet si zahrát a zazpívat na ezo seminář a oprášit iluzi své duchovní pokročilosti. A hraní na kněžky, to je teď in.:) A navzájem se plácat, jaký jste vědomý, super-napojený  a vysoce duchovně pokročilí muž nebo žena, a že už se na tuhle náročnou planetu neinkarnujete a půjdete do Vyšších dimenzí.:)  Protože to řekla kartářka nebo vedoucí semináře super-duchovních kněžek a certifikovaná kněžka Lulu nebo ten nejznámější český tantra pár, co měl za ty desítky prohřešků sedět ve věznění.:)  Existují jen dvě pohlaví. Vše ostatní jsou jen úchylky, psychické poruchy, ač je dnes moderní, že ukřičení pacienti tlačí své zvrhlé ideologie mlčící většině.

Theravádoví mniši to mají nastavené velmi přísně. Nesmí vlastnit majetek, peníze, nemají bankovní účty. Nesmí hrát na hudební nástroje, kreslit, malovat. Nic.:) Myslím teď ty, co do toho jdou fakt na plno a opravdově. Ne zápaďany, co se ordinují na půl roku, pak disróbují a měli to jako takový meditační zásed zdarma v Asii. A živili je místní chudí lidé. Nezbavili se majetku, doma na ně čekala manželka či přítelkyně, děti a celý jejich majetek.
Zpátky k ordinovaným, kteří si tuhle Cestu vzali do srdce, jako jedinou Cestu. Nic nevlastnit, na ničem nelpět, k ničemu se nepřipoutávat ani nekotvit. Celibát, bez žen, vztahů. Nevidět třeba rodiče na živo dlouhý čas a nebo nikdy. Protože vše je jen iluze v tomhle kolektivním žitém hologramu.
O tomhle všem, by se dalo psát dlouho. U spousty mnichů je rezerva v tom, že nezvládnou Přechod, Přejít a absolutně zvládnout odpoutanost od těle a strach ze smrti. Proto pak mají další inkarnace. Tahle Cesta jim i tak, dá velmi mnoho karmicky, duchovně..
Vsuvka:
Zrovna mi psala kamarádka Zdenka, která cestuje přes Bratislavu do Brna vlakem, že vlak je plný migrantů směřujících do Německa. Až EU sjednotí dávky finanční na území celé říše, bude žít obrovské množství migrantů ( z těch desítek milionů co přijdou příští roky ) i ve městech na Slovensku a v ČR. Hlavně v těch velkých městech to nebude k žití z mnoha důvodů. Odepsal jsem jí, že už je za dveřmi doba, kdy bude pro ženy cesta busem, vlakem velmi nekomfortní a riziková, jak se příští roky obrovsky migrace z Asie a Afriky navýší. A ať tvoří více ve hmotě a koupí si nějaké auto na cestování.
 Znovu postnu video mnicha, který uskutečnil obrovsky vysoký duchovní stupeň, vstup do Jeeva Samadhi. Jednosměrka, bez cesty zpět. Živá pochodeň Světla z těla vyzařující.