Ptala se mne jedna kamarádka, co jí doporučuji udělat, aby ona a její rodina dokázali příští roky proplout co nejzdravěji a nejharmoničtěji.:)
Napsal jsem jí názory zkreslené mou zkušeností, které rozhodně nejsou návodem pro všechny.
1) Pitný režim: Asi nejdůležitější ze všeho je to co pijeme. Ideálně čistá živá voda bez chemikálii. Ona studnu nemá, tak si sehnala kamaráda co ji má a jednou za 14 dní si ji doveze do skleněných lahví a demižonů. Na pití i vaření.
Voda, ta je pro mne nejcennější komoditou ve vztahu k mému tělu. Kohoutková v celé zemi už se nedá pít, jak je odporná. Navíc do ní přidávají víc a víc chemie. Spousta lidí, kteří se snaží žít zdravě, pak pije mrtvou vodu z kohoutku. Mrtvou vodu s fluoridem a dalším svinstvem neoživí ani nevyčistí žádná osmóza, filrt, květ života ani šungit. Přivézt si 2x měsíčně do skleněných lahví, demižónu vodu z nějaké hluboké studny, vrtu stojí méně než jedna večeře v pražské raw restauraci.

Na pití jsou fajn i různé smoothie, šťávy, mošty, bylinkové a jiné čaje. Kofein vytahuje energii z těla a spousta lidí je na něm závislá. Alkohol ničemu nepomáhá ani v malém množství. Když si dá někdo za měsíc 5 x dvě, tři decka vína nebo 5 x dvě piva, ničemu to neprospěje, ale také to nějak extra neškodí tělu.

2) Bydliště: Důležité je být co nejméně ozařován wifi zářením, zářením z PC, TV, tabletů, telefonů a využívat je co nejméně. Škodí to tělům. Přechází se na 5G a ve městech to bude náročné – viz. jeden na rychlo vygooglený text k 5G dole. Ideální pro obyvatele velkých měst je přestěhovat se na venkov ( hlavně kvůli zdraví dětí ) nebo trávit maximum času v lese, v přírodě. Byt v paneláku ve velkém městě, kde žije polovina národa takřka, se dá prodat za cenu, za kterou je na vesnici dům a ještě zbude rezerva. I podnájem na vesnici, samotě je levnější než byt ve městě. Lépe za prací dojíždět, i když to sebere nějaký čas. Vlastní studna ( ideálně hlubší než 30 metrů ) bude časem to nejcennější co budeme pro život potřebovat.
TV ničemu neprospívá. Podprahové symboly a zářiče ve filmech škodí jemněhmotným tělům a duševnímu zdraví. Zpravodajství je plné násilí a negativních zpráv. Kdo sleduje, poslouchá tyto destrukční informace, stahuje si je do svého těla a tyto programy mu utváří realitu. Daleko lepší je si pustit občas nějaký film, hudbu na počítači.
Telefon, pc ideálně používat co nejméně – škodí to jemněhmotným tělům a ozařuje i tělo fyzické – často je PC příčina rakoviny. Když můžete, vypínejte wifi ze zásuvky. Když už musím dát v domě na samotě u lesa wifi do zásuvky, pouštím zároveň přístroj Somavedic. Ten mi odrušuje cca 50% záření. Jsou i další různé mašinky na tohle. Třeba orgonity jsme, ale testovali jen na 10% odrušení. Takže ty nestačí.

3) Potraviny, i ovoce a zelenina už spoustu let neobsahují potřebné vitamíny, minerály, enzymy. Je tedy třeba doplňovat tabletami, bylinkami. Velmi se mi osvědčily doplňky firmy Nuskin. Jsou špičkové a v každé tabletě je to co píší. Ale tím, že je to multilevel, tak i docela drahé.
Ale zdraví je pro mne prioritní. Tím, že mám tělo doplněné, tak funguje daleko lépe a nebývá nemocné a nepotřebuje žádné prášky, antibiotika, kapky do nosu atd. V kombinaci s otužováním, kdy jsem zatím letos chodil zatím jen v mikině bez čepice, bundy, šály a rukavic a ponožky vytáhl ven jen 2x. Maximálně tedy v minus 8 stupních zatím. Dát za doplňky stravy třeba 2000 – 3000 Kč měsíčně je pro mne super investice do sebe. Neutrácím za spousty věcí co běžní lidé, tak mám dost peněz na své zdraví.
ideální je vyřadit pečivo, cukr, mouku, kofein, alkohol, cigarety, drogy, kávu, vepřové maso, mléčné výrobky.:) Rozumně a co komu vyhovuje.
Mléčné výrobky tělo zahleňují, ale v rozumné míře nevadí.
Super jsou různé očisty jater, žlučníku, střev, krve a podpůrné bylinky pro různé orgány v těle.
Fajn je i čistit tělo v sauně nebo v páře. Vytahuje to z těla škodliviny, toxiny atd… Super je si na sebe udělat čas, vypnout, zajít na masáž. Super je i baňkování ztuhlých svalů páteře a cvičení posturálního svalstva. Relax s knihou je daleko lepší než sedět tupě u TV. Prospěšné jsou i dnes už rozšířené různé přístroje na čištění a léčení těla: různé plazmy atd. Fajn je jednou začas zajít k nějakého léčiteli, co vám dobije tělo energií.
Sport a pohyb v rozumné míře jsou také důležité proto, aby vám tělo fungovalo a neochabovalo.
Létání letadlem ozařuje tělo. A z ozáření vznikají v těle destrukční nemoci. Proto létat s mírou a neutralizovat jódem, mlékem, přístroji, energetické ochrany.
4) Duchovní práce na sobě vám umožní stát se soběstačným i v této oblasti. Klíčové je spojení s Bohem či jak si ty Vyšší síly nazvete. Meditace, modlitby. Vzdělávat se v tomto oboru. Dnes se dá věřit jen sami sobě a svým blízkým… Každý terapeut, léčitel, šaman, jasnovidec, má to co vám sdělí znečištěno jeho vlastním filtrem vnímání, čistotou, jeho pokročilostí. Ideálně se tedy moci spolehnout sami na sebe. Navíc přesáhnete rovinu fyzického těla a spojení s vyššími světy vám vylepší všechny oblasti života tady…
A vyplatí se to i zdravotně a kvalitou života – vědomého…
Skoro 3mil. Čechů jsou závislé na antidepresivech a na prášcích na bolest, na spaní… Další skoro 3 mil. potřebují každý den to antidepresivní svinstvo obsažené v cigaretách, aby vůbec mohli fungovat. Miliony lidí potřebují alkohol na odreagování. Pokud už na něm teda nejsou závislí. A do toho tady máme další spoustu jiných závislostí od drog po pc hry.