Když si dáte záměr, aby vám do života přišel kocour nebo kočka s vyspělou duší učitele a ochránce, Vesmír to občas vyslyší.:) Na mého kocoura Káju jsem čekal rok a půl. Osvobodil jsem ho z paneláku v Praze v jeho necelých dvou měsících. Hned tady v přírodě ožil a nasál energii tohohle silového místa. Kamarád léčitel zrovna také hledá, vybírá toho správného a silného kocoura, protože jen ve zlomku koček jsou inkarnovány pokročilé duše. Jeden šaman nejvyššího stupně bude v příštím životě velký jaguár a bude chránit svou komunitu v džungli. Takže ano, i lidské duše mohou do zvířat.
Je příjemné, když mne můj kocour ochraňuje jako velká šelma v astrálu. Tam je v úplně jiné síle než tady. Vyskočí mi třeba za krk a chrání zranitelné místo. I na pozemku hlídá, čistí, stráží a odvádí. Kočky jsou převaděči mezi světy, strážci – ochránci před útoky černou magií a různými potvorami. Sedne si třeba, kouká na nějakou tu nehezkou energii, potvoru, co by ráda vlezla na jeho pozemek a udělá kolem ní obal a odvede ji nahoru.
Je mu teprve necelých 6 měsíců, takže větší kousky začne předvádět až v dalších letech. Zatím se učí a objevuje co vše vlastně umí. Podobně to funguje i v bytech, kde majitelům odchytá kocour, kočka, spoustu různých astrálních parazitů, elementálů vzniklých z negativní energie, pomluv, myšlenek. Dokáže z domu, bytu vyhnat i strašícího ducha – duši.:) Dokáže z vás vytáhnout nemoc, nasadit za vás život i krk. Nejsilnější z kočičí říše, na tohle, jsou kocouři a kočky černé barvy.