Je teď u mne na pobytu ve tmě jeden přítel z dávné inkarnace. Mockrát mi pomohl, když jsem si požádal a pomáhá spoustě dalších lidí. Je silně jasnovidný a tma mu to okamžitě ještě více zesílila. A když do tmy, tak rovnou na to nejsilnější místo, kde pobyty ve tmě v ČR dělají. Plné bytostí, kouzel, portálů a do světa čarodějů a mystických spojení. Hodně pracuje s modlitbami a Kristem poslední rok, dva. A spojení s nimi mu zesiluje…

Z těch stovek návštěvníků, co jsem provedl tmou, jsem tady ještě tak silně napojeného člověka neměl. A poslední roky jsem v českém duchovním rybníce potkal docela dost lidí a nenapadá mě nikdo, kdo by to měl komplexně takhle hezky vyvážené, čisté a hlavně funkční: zdravé tělo, zdravá strava, harmonické vztahy, rodina, žádná nadváha z obalených a nevyřešených strachů, materiální hojnost, za sebou drsný výcvik, diety, celibáty. Žádné zahýbání manželce, spaní se studentkami. Člověk médiím skrytý a tady na tomhle totalitním fb nic nepublikující. :)

No a proces mu jede od prvních minut a nonstop.:) Přijel něco vyřešit a také si odpočinout, protože se kvůli svému poslání a starosti o hospodářství a péči o rodinu nezastaví. A už po pár hodinách zjistil, že si moc neodpočine a bude to tvrdá práce.:) V radosti ale a snad ho nechají aspoň trošku vyspat.:)
Dnes ráno, mne pobavil, že mi říká: Míro, Ty jsi mi sem začal nad ránem vodit své pacienty.:) A bylo jich fakt hodně.:) A je vtipný, že to tady máš v astrálu úplně jiné a koukal jsem co jsi si to tady vytvořil za areál..:). Ve 3D tady mám 3 maringotky a v astrálu a ve Vyšších světech pak propletenec různých budov, chatek. Projektovalo se mi to ve spánku už různě postavené, a i když je to ve 3D vzdáleno jen 50 -90 metrů od domu, pokaždé jsem šel zpátky kilometry lesem nebo cizími místy v astrálu nebo v živém snu. Jak to tady hlídám z venku, aby se nikomu nic nestalo a nikdo z venku je v astrálu neobtěžoval. A podobné zážitky.
No a já hlavně nevěděl, že mám nějaké pacienty.:) Dnes v noci jsem po 3 dnech takřka bez spánku, tvrdě spal pět hodin a byl odpojen. Část lidí ve tmě se třeba na něco zeptá, a když vím, tak odpovím. Přijedou, odjedou, část se jich vrací. Někteří sdělí své bolístky, traumata a co přijeli řešit, léčit. Tak si je vyslechnu. Občas přijede i někdo více nemocný. Ale léčil jsem vědomě jen 1x, když jsem z jedné ženy stahoval modlitbou – 2 metry od ní její trauma z jedné drsné události co se jí stala před řadou let a část její karmy . Byla v pokoře ke všemu a zasloužila si pomoc. Tak jí pomohli a použili mne jako bránu na mou prosbu. Ale jinak vědomě ve tmě neléčím a jsem tady jako administrativa, řidič, kuchařka, uklízečka.