Mám doma už 3 měsíce, teprve 4,5 měsíce staré kotě, kocoura Káju:.) Není tady náhodou, je to čaroděj inkarnovaný do této šelmy. Krmím ho 4x denně masem z kočičích konzerv , aby byl co největší a on roste jako z vody díky Bohu.:) Na pozemku se mi prochází liška, kuna, u potoka i mýval, z těch co by mu mohli ublížit. A nebo nějaký zatoulaný kocour, tak aby mu Kája dokázal vysvětlit, že tady je to jeho domov.:)
Rok jsem kočku zvažoval, posílal do Vesmíru záměr, ať mi přijde vyspělá duše v kočičím těle. Občas se to zadaří a část koček to takhle má. A přišel Kája, kterého jsem osvobodil ze žití v pražském paneláku.:) A tady, na silovém místě ožil a stal se tou pravou šelmou. Už ve dvou měsících začal lovil a zabíjet myši a žije podle přírodních zákonů.
Kočky jsou napůl tady a v jemněhmotném světě, v astrálu. Dokáží pracovat s energiemi. Ledasco z lidí vysát i za ně energeticky nastavit krk. Umí vyhnat duchy, jemněhmotné potvory a entity.. i nižší řády démonů.:) Pomáhá mi hlídat lidi, co jsou u mne na pobytu ve tmě ( tmaleci.cz), aby se jim nic nestalo. A nikdo jemnohmotný je z venku neotravoval. No a hlídá i celý můj pozemek a i oblast v astrálu co tady mám na povel.
Poslední zážitek z víkendu je zábavný. Moje máma byla na jednom rituálu v rozšířeném vědomí. Zaletěl jsem tam párkrát astrálně posílit ji ochrany, vysvětlit těm bytostem tam, že je pod mou ochranou, tak ať nic nezkouší, protože by nemusely dopadnout dobře v astrálním vyrovnávání energií pak.:) A byl nad ní a posílal ji světlo. Druhý den se jí ptám, zda mne viděla.:) A ona, že ano a že jsme jí tam pořád lezli i s kocourem k posteli.:) Kája, mne stopoval a byl tam také a něco máti vykládal telepaticky.:) Jako, že on je můj učitel a chrání on mne.:) Což má samozřejmě pravdu, a že tam byl také jsem vůbec nevěděl.:) A jak říká kamarádka: já jsem zase jeho kámoš, táta i máma v jednom.:) A to on ví také a oba se milujeme.