Nějaký čas sbírám informace o následcích očkování na Covid. Cenzura, totalita na celé planetě zesiluje. :) Párkrát už jsem o tom psal. Jak přibývá udavačů, bonzáků a různých traumatizovaných lidí, tak tyhle texty mažu. Proč si přidělávat problémy. Chci klid, pohodu.

Mlčí se o obrovském množství následků očkování. Jezdí k nám lékaři, kteří to vidí mezi pacienty. Jasnovidní léčitelé mají o škodlivosti vakcín jasno od začátku.

Od začátku jsme říkali, psali, že Covid je vyroben v laboratoři. Americké. Zbavování lidí svobod nabralo poslední 3 roky takové obrátky, že dost lidí bude koukat, co se příští roky dít bude. A prosím, hlavně radost ze života a nenechte se rozladit z čehokoliv. Protože odevzdání se duchovní cestě dokáže zázraky a kdo to dokáže, žije v ráji a v blaženosti  kdykoliv a kdekoliv. Smysl života jde nalézt jen v duchovní práci na sobě a přiblížení se Stvořiteli.   Krůčky až po trvalé Osvícení. To vám potvrdí každý mudrc na planetě. Není jiná varianta pro skutečně Probuzené.
Grafen ve vakcíně obsažený zhušťuje krev a zesiluje při 5G záření. Proto, ti co mají po očkování problémy, ti co mají slabší imunitu, by měli žít na místech, kde je slabší wifi záření. Grafen funguje na bázi umělé inteligence, která zesiluje díky wifi a „žije“, roste v lidském těle vlastním životem. Grafen zkusí do lidí nacpat i jinak než očkováním. V ČR má vakcínu v těle ( doopravdy v těle) asi 6 900 000 lidí. Když přičtete děti a vážně nemocné, zůstává něco přes 2mil. nenaočkovaných.
Vakcína odpojuje od duše a Boha  Zdroje. Ale… každý člověk má jinou genetiku, imunitu, víru atd.
Ten kdo věří, že mu vakcína absolutně neublížila, má následky menší. Důležitá je imunita, stáří těla, genetika. Mladý, zdravý člověk,  vyživující tělo vitamíny, sportující, bez nadváhy, žijící mimo města s 5G atd. A také karmická zátěž člověka a jak žije, co žije, s kým žije, kde žije.:) Všichni známe vyhořelé mladé a naopak vitální starší lidi. Rozdíl je i v „síle“ vakcíny. Někdo dostal mnohem slabší dávku grafenu.
  Znám zatím jen jednoho léčitele, kteří dokáže následky vakcíny odstranit více či méně. Jasnovidný kamarád, chaptaj, silný léčitel. Dostat se k němu je náročné, dělat to nechce. Pomohl s tím asi 20 lidem. Vleze do těla astrálně. Zapojí, odpojí co je třeba, vysaje atd.
Podobně odpojuje senzitivní systém těla narkóza, aby v lidech mohli řezat, vrtat a duše byla odpojená od schránky.
Ten léčitel mi zrovna dnes říkal, že víra a důvěra v sebe, v Boha, dokáže zázraky. I neutralizovat grafen v těle, rozředit krev myslí.
Krev naočkovaných je pod mikroskopem hustší, červené krvinky jsou slepené, matné, nehýbou se.
Vnímá tři základní skupiny následků u naočkovaných. Vakcína dost lidem zhoršila zdraví, zkrátila život, rozjela se sterilita, neplodnost, rakoviny. Imunitu, oběhovou soustavu, neurologické problémy, ztratili chuť do života atd.
Když jsem před časem koukal dovnitř těla tátovi ( 3 dávky ), jak mu to zhoršilo zdraví, zkrátilo život, bylo to smutné. Zkusím mu pomoci. Minulý týden jsem trošku rozpustil následky očkování jedné paní a dal do ní ze sebe hodně Světla.  Jeden Ind ji na sílu vypáčil kundalini. Ač nebyla připravená a neměla na to odstraněné bloky v čakrách a sušumně. Až jsem z toho, v kombinaci se sportováním venku v zimě  pak dostal očistnou virózu.:) Bylo to poprvé, co jsem zkoušel neutralizovat vakcínu, není to co bych chtěl dělat. I léčení lidí odkládám dokud budu moci a nebudu do toho tlačen.
Silní léčitelé během léčení cestují do různých světů, do Akáši, vrací se v čase, udělají práci v karmickém poli pacienta atd. To je stojí obrovské množství energie a podepisuje se to na jejich zdraví.  Drží diety, celibáty na kumulaci energie. Někteří používají Rostliny Síly, aby měli během procesu léčení více energie a mohli se dostat do vyšších světů, léčit během noci více lidí. Vše je o energii. Celý Vesmír. Aktuálně neznám v ČR léčitele, co dokáže materializovat kosti, chrupavky.  V Polsku to jeden léčitel umí, ale už je starý a přestal léčit .
Znám osobně dva, tři, co dokáží vytáhnout z lidí rakovinu. Když je dovoleno z Vrchu a ono často není. Tihle přes zákazy nejdou.
Říkáme lidem u nás na pobytu ve tmě: stahujte si Světlo do srdce a přes Korunu a proste o vyléčení, neutralizaci vakcíny. Jde to. Někteří naočkovaní jsou vitální, jiní co k nám přijedou, pak jako „tělo bez duše“.
Uvidíme co udělá grafen v lidských tělech za pár let. 6G sítě už jsou hotové, vypadá to, že se to pozdrží  s instalací.6G by zrychlilo přenos a komunikaci mezi zařízeními umělé inteligence. Co může udělat grafen v lidských tělech?
Dost lidí se cítí podvedených, jak se nechali oblbnout, natlačit do očkování. Přesto by i nyní třetina Čechů šla na očkování hned. Zbytek dotlačí jen , když vypustí daleko silnější vir a mnoho lidí by začalo umírat. Pak by to bylo opravdu o víře a důvěře v sebe a v Boha a jestli se nechají odpojit od své duše, od Boha nebo nepodlehnu strachům o život těla, řízeného svou nesmrtelnou duší. Kdy smrt těla nic neznamená a je to jen brána mezi světy.
A to mne vede k další podstatnosti: jasnovidný chaptaj, o kterém píšu, je jeden z tří, čtyř z těch co znám osobně, který už je tak vytrénován, že kdyby za pár minut zemřel, tak přechod zvládne, protože v Bardu a duchovních světech se pohybuje s lehkostí. My ostatní musíme ještě řádně popracovat.:)
Velcí světci dokáží pozřít jed a ten v těle neutralizovat. Lidské tělo dokáže zázraky I vyloučit grafen, těžké kovy. Tak se nevzdávejte prosím.
Poslední Buddha a Milarepa, zemřeli na otravu jedem v jídle. I když jako silní jasnovidci, věděli, že je jídlo otrávené. Nemohli z toho však couvnout a i oni dohráli karmickou zápletku do konce a vyrovnali poslední skóre smrtí těla.
Víra a důvěra v sebe, v Boha, ve Stvořitele dokáže cokoliv. Vesmír a Nebe nemá hranice.