Věřili by jste, že někteří čarodějové dokáží vědomě přenést své vědomí do lva a zatímco jejich lidské tělo odpočívá, dokáží konat v těle lva? Spousta těch vytrénovaných pak vstupuje do těla dravého ptáka a jeho očima sleduje z výšky terén pod sebou.
Nebo, že v džungli existují šamanské rodiny natolik propojené s jaguáry, že střídají tělo lidské a zvířecí?
Zkuste někdy pozorovat kočku, kocoura, jak se zahledí do prostoru a čaruje, odvádí různé potvory. V bytě pod vámi bydlí soused opilec, který má v sobě a kolem sebe nehezké energie a v sobě nějakou entitu, démona. Když ta entita na chvíli opustí jeho tělo a šmejdí po paneláku, váš kočičí ochránce se zastaví, sedí, kouká nebo zavrčí a mezitím je i mimo těl a v těle astrálním vyhání tu potvoru od vás po zlém. Takový panelák, je plný různých potvor, nehezkých energií, jak v něm žijí lidé různě nemocní, zlí i dobří, alkoholici i feťáci.
Když si dáte záměr, aby vám do života přišel kocour nebo kočka s vyspělou duší učitele a ochránce, Vesmír to občas vyslyší.:) Na mého kocoura Káju jsem čekal rok a půl. Osvobodil jsem ho z paneláku v Praze v jeho necelých dvou měsících. Hned tady v přírodě ožil a nasál energii tohohle silového místa. Jeden šaman nejvyššího stupně bude v příštím životě velký jaguár a bude chránit svou komunitu v džungli. Takže ano, i lidské duše mohou do zvířat.
Je příjemné, když mne můj kocour ochraňuje jako velká šelma v astrálu a skvěle zapadl do mé rodiny ochránců. Tam je v úplně jiné síle než tady. Vyskočí mi třeba za krk a chrání zranitelné místo. I na pozemku hlídá, čistí, stráží a odvádí. Kočky jsou převaděči mezi světy, strážci – ochránci před útoky černou magií a různými potvorami. Sedne si třeba, kouká na nějakou tu nehezkou energii, potvoru, co by ráda vlezla na jeho pozemek a udělá kolem ní obal a odvede ji nahoru.
Podobně to funguje i v bytech, kde majitelům odchytá kocour, kočka, spoustu různých astrálních parazitů, elementálů vzniklých z negativní energie, pomluv, myšlenek. Dokáže z domu, bytu vyhnat i strašícího ducha – duši.:) Dokáže z vás vytáhnout nemoc, nasadit za vás život i krk. Nejsilnější z kočičí říše, na tohle, jsou kocouři a kočky černé barvy. I psi občas nasadí za majitele život, když se nechová ke svému tělu jak by měl a odpojen od duše onemocní. Dost domácích mazlíčků umírá na rakovinu, když ji vytáhli ze svého pána a obětovali se za něj.