Když Tě udeří, nastav druhou tvář……ať Tě udeří znovu..
Tímto výmyslem církev tlačila na lidi a nutila a nutí je stále k poslušnosti. „Do ničeho nám nemluv, odevzdej desátky po dobrém.. Když budeš zlobit, upálíme Tě…nebo zazdíme za živa, utopíme.:)
Túdle církevníci.:) Ježíš nebyl žádný zbabělec a slaboch. Zastával se slabších, chránil své děti a rodinu, bojoval proti církvi a mamonářům.
Všude ve Vesmíru platí: když Ti někdo ublíží, máš právo se bránit. Samozřejmě, příčina vyrábí následek a karmu, ale ta vznikne, i když si člověk nechá jen ubližovat. Církve na této planetě vyvraždily stamiliony lidí. Kvůli moci, majetkům, energii…Spousta lidí v duchovním rybníku si myslí, že duchovní člověk se nenechá ubližovat. Že jak je psáno v Bibli: nechá si dát facku a ještě nastaví druhou tvář…Protože, kdyby se bránil, tak přece není dostatečně duchovní.
Omyl přátelé: ti pokročilí v duchovním rybníce – nejvíce vykládající o lásce, organizující hromadné meditace na záchranu všeho možného, jsou často pořádní dravci a hrabou peníze, majetky, energie, sex a zkrátka si to sem přišli užít a užívají, bez ohledu na placení karmických následků.. Dělají vesměs opak toho co vykládají na veřejnosti a svým uctívačům, žákům.
A pak jsou tu ti fakt čistí, kteří neustále řeší boj se zlem, jak se na ně v zoufalství a prosbách obracejí zástupy lidí. Jednoho odsekávají z odsávání potrubím do egregorů, druhého zbavují kleteb, třetího brání před magickými útoky..A vždy musí nastavovat krk za ty druhé a jít do konfrontace. Za druhé. I když sami neškodí a s Kristem jsou v pevném spojení a komunikaci.
Na této planetě neexistují silnější ochrany, než ty kristovské a spojení s touto úžasnou bytostí, která je nyní v jemněhmotném těle. Když je někomu fakt ouvej a jde do tuhého ve všech směrech, modlitba, prosba ke Kristu vlastními slovy pomůže.
Jak žít a jak fungovat ukazoval Ježíš Kristus svým životem. Propojení s Bohem, Stvořitelem dokonal vodním křestem. Ten zesílí spojení s Kristem, Bohem a jejich Všesílou – Duchem Svatým, ve všech co ho absolvují.
Měl rodinu, děti, partnerku. Snažil se nikomu neškodit, pomáhat druhým. Kázal pravdu. Svítil a zářil vnitřním světlem všude kde se objevil.
Bible je tolikrát přepsána a zfalšována, že co v ní je skutečné, nikdo pořádně neví. Protože jejich silní čarodějové přepisovali Bibli i v jiných světech a realitách.
Lépe je tedy podle Kristova učení ŽÍT. Nikomu neškodit, pomáhat druhým, nelhat, nekrást, nepodvádět atd.
Kristus nebyl žádný slaboch, který nastavil zlu druhou tvář – jak do bible připsala ta římská šlechtická rodina. Bránil se a někdy i bojoval k ochraně svých blízkých. Žil ve Francii a tam se o něm dá najít nejvíce informací.
Ale žít podle jeho návodů, v dnešní hektické době, je docela těžké.