Napíšu sem pár úvah, pro přátele, kteří to tady ještě čtou a občas nakouknou.:) Nějaké myšlenky, předpovědi na příští měsíce, roky, desetiletí, bez záruky a s lehkostí Ducha.:)

Minulý měsíc se zastavil, dle kamaráda žrece růst cen aut na benzín, naftu. A začíná to padat, jak se blíží konec jejich výroby a tlak na elektroauta.  To bude velká komplikace pro chudé lidi. Kdy rodiny mají třeba 3 levná auta, aby se odděleni z vesnice dostali do práce. A kdo si koupil ojetinu na prodej, je čas prodat a vyinkasovat zisk.
Velmi zrychluje ovládnutí spousty oborů umělou inteligencí a robotizací. Zanikne spousta oborů, pracovních míst. Spousta lidí bude doma na podmíněném, minimálním příjmu.
Uměle řízená inflace už sebrala spoustě lidem jejich úspory. Polovina českých domácností už je bez peněz. Z toho je část v dluzích, exekucích, zbytek bez úspor. A to to teprve začíná. Spousta lidí šetří. Nejhorší vláda za posledních 100 let žene ČR do extrémního zadlužení, které nepůjde vyřešit jinak než měnovou reformou, kterou okradou ten zbytek, který ještě nějaké peníze bude mít. Peníze se dají ochránit částečně vložením do zlata, surovin, materiálů, ale to bylo třeba nakupovat dokud nebylo tak drahé. V ideálním případě.
Snadnější žití  bude v komunitách a širokých rodinách. Sdílení elektroaut, nákladů, práce. Úspora času, peněz. O tomhle všem jsem roky psal. Také něco chystáme.
Většina Ukrajinců co přišla už tady zůstane a přijdou další. Zdravotnictví a školství, úřady to kapacitně nebudou zvládat.
Daleko větší problém bude obrovská migrace muslimů. Ta zatím jede v malém. Ti nechtějí pracovat, budou chtít, aby je oslabená Evropa živila. Muslimové budu utíkat nejen před velkými vedry. Stěhování národů kvůli klimatu nás čeká už za pár let  ve větším objemu.
Už to nebude trvat dlouho a „běžní“ lidé nebudou moci létat.  Divíme se, že ještě nevytáhli skenery na grafen ve vakcínách. Tohle ovládnutí lidí pomocí covid pasů jim fungovalo náramně, je to stále ve hře příští roky.
Války: USA se soustředí na Čínu a bude to jednou velká mela a pro ekonomicky načatou Evropu, která nařídí na povel USA sankce na Čínu-  hřebíček do ekonomické rakve.
Na Ukrajině budou příští dva měsíce klíčové: snad nás váleční štváči nezatáhnou do plné teritoriální války s Ruskem, kdy
to v nejhorší variantě budoucnosti může skončit jadernou válkou v Evropě. Teď je na planetě tolik temnoty, že i silní jasnovidci nevidí v tom chaosu co bude ve středním horizontu časové osy. V totalitě co v ČR už vládne, není dovoleno psát spousty detailů.
Lidé jsou více a více závislí na všem možném, utlumení. Naočkovaní mají zdravotní problémy. Voda je plná dezinfekce, jídlo s méně živinami. Ozařování všude.
Jsem pesimista? Ne, tohle je holt realita a nemocný svět. Co s tím? Nemůžeme dělat víc, než na sobě duchovně pracovat a svítit pro okolí. Tím rozpouštíme temnotu kolem. Nikdo nemůže pomoci Vesmíru víc.
Je mnoho oblastí o kterých bych se dalo psát. O mnoha duchovních zážitcích, iniciacích není dovoleno sdílet. Některé duchovní nauky jsou pak zase jen pro připravené. Lidi stejně nejvíc zajímá to světské, materiální, jak přežít v tomto světe a ochránit svou rodinu. V této jejich další inkarnaci. Proto o tomhle píšu. Internet zesiluje, je to vysavač energie.
Ať se děje cokoliv, stejně jsme nesmrtelné duše.
Mám za sebou očistu těla a vyčištěním střev. Tak aktuálně dávám do těla asi 16 různých doplňků stravy, suplementů, abych těch cca 41 let, co v tomto těle ještě musím odsloužit, prožil v co nejlepším zdravím těla. Nic cennějšího než svoje tělo nemáme. Většina lidí by ty peníze dala radši do čehokoliv, jen ne do svého těla. Mnozí budou radši dál pít kohoutkovou vodu s fluoridem a chlórem, zakusovat k tomu ovoce a zeleninu s pár % živin, vyčuchlá těla plná zánětů, pohaslé světlo v hrudi a mluvit o tom jak zdravě žijí a jak jsou duchovně pokročilí:) Kolik třešní, tolik višní.:) Koááán.
 Těch 41 let je nejvíce svítící varianta buducnosti. Kdy není vyloučena i varianta opuštění těla v brzké době během jaderné války v Evropě, pokud zůstanu v tu dobu v Evropě.:) A pokud Světlo této civilizace nezvítězí. Je to zábava, v každé inkarnaci něco máme ke studiu.:)