Jeden mudrc mi nedávno říkal:
„Většina lidí co se na západě věnuje jakési duchovní práci, klouzá jen po povrchu a nedotáhne nic ani z části. Bavili jsme se o „vědomé“ smrti, kdy ezoterik už za života ví, kde a kdy bude jeho příští inkarnace a dělá vše proto, aby skončil ve světech vyšších a příznivějších. Stal se osvíceným, realizoval a nebo dosáhl stupňů ještě vyšších. Světelného těla, duhového těla, velkého transféru v učeních buddhistických, šamanských, indických nebo nanebevstoupení, čili zase přechod do světelného těla v učení kristovském.
Většina lidi na západě je moc pohodlná, líná a utíká od systematické práce na sobě, se sebou. Dostali nás na filmy, sport, zábavu, sledování kdejaké hovadiny a vytáhli nás z nitra ven. Těch ruchů je tolik, že naše mysli neustále mluví, kalkuluje, přelétá od jednoho podnětu ke druhému. Zastavit pak mysl v meditaci je pak těžší. O dost.
Spousta lidí uvízla v řešení různých konspirací. 95% z nich si je nedokáže samo ověřit ( myšleno i astrálně zaletět k tomu údajnému tunelu se 100 000 údajně uvězněnými dětí a podobně ) a plácá se v informacích a energiích, které snižují vibrace jejich těla a navyšují jejich strachy.
Ti velmi pokročilí duchovní mají jedno společné: pracují na sobě a neřeší neustále 5G sítě, pedofilii, satanismus, očkování, Babiše, prezidenta, Kalouska, politiku, roušky apod. Protože ví, že jen svými vibracemi, světlem, skutečně pomohou neutralizovat temnotu kolem sebe a svým Světlem někdy pomohou tisícům odpojených a nevědomých. Jak říkal nedávno jednomu příteli jeden mudrc v Indii. „sedím tady na kameni v ústraní, abych vyvažoval temnotu a čistil to v astrálu kolem sebe, aby pár tisíc lidí se mohlo mít lépe, když neutralizuji tu temnotu co tvoří a co sem bránami na planetu proudí“.
Občas napíšu informačně, že je fajn pořídit si studnu, zahradu a lépe se bude žít na venkově. Kdo chce žít lehčeji, vezme to v podtaz a je připraven. Není pak nutno držet dál tuhle myšlenku v hlavě. Stejně tak je důležité neplýtvat svou energií a nedávat ji a své emoce do něčeho co nechcete. Můžu se bavit o čemkoliv, ale čím méně emocí tomu dám, tím více energie ušetřím. A nejen náš svět a realita je o energii. Proto ji všichni vědomí šetří a vědomí zločinci kradou druhým.
Žijeme v době, která má vysoký potenciál duchovního vzestupu jednotlivce, očisty karmy do plusu, praktikování skoro všech na planetě dostupných nauk a linií, přesto sedíme u internetu, tv, filmů jak odpojené duše a jemněhmotní vládcové planety se spokojeně smějí, jak to s lidstvem snadno skouleli.
Přitom teď hned můžeme na sobě začít pracovat duchovně, lidsky, emočně.