Tento víkend jsem navštívil poutní místo Marianka a tamní lurdskou jeskyni. A hezké energie tam mají bratři Slováci. Jsme bývalí Hyperborejci, bývalí Slovano – árijci, Slované, vždy budeme geneticky a duchovně propojení.
Nakoukl jsem i do kostela a tam jsem tedy necítil nic extra a za půl minuty jsem byl venku. :) Byly tam ty klasické církevní čáry máry, které donutí většinu lidí hned po vstupu do kostela ohnout v ponížení hřbet a snadněji se nechávat manipulovat. Církevní mágové tohle programují, jezuité jsou v tomhle jejich prim a vytváří ve většině kostelů, chrámů své ovladače k poslušnosti.
Takže to nejhezčí bylo zase venku, v přírodě. Pronesl jsem nějaké modlitby vlastními slovy a prosby ke Kristu a Marii a pozoroval to Světlo tam. A za ty staletí, miliony návštěvníků vymodlenou léčivou energii tam.
Řešil jsem dnes s jednou kamarádkou přístupy k Ježíši Kristu. K této možná nejpokročilejší bytosti inkarnované do lidského těla za posledních pár tisíc let na této planetě. Že ti, co s ním už pracovali, byli mu na blízku v nějakých inkarnacích, se k němu většinou dostávají snadněji..Věří ( protože VÍ už nejen ve svém podvědomí, ale hlavně ve svém srdci a znají jeho energii ) v něj absolutně a snaží se žít podle jeho učení. Jeho učení, žití v pravdě, soucitu a pomoci druhým atd., bych vůbec nespojoval s církví, ani s ranným křesťanstvím – nazval bych to spíše jeho učením. Tedy učením Stvořitele, kdy Ježíš šel jako jeho část sem do hmoty třetí dimenze a stal se spojkou mezi námi a Stvořitelem.
No a ti s Kristem už někdy spojení, snaží se zesilovat to spojení a mají pak možnost díky němu třeba léčit, nebo chránit nebo působit jeho jménem v jiných světech atd. Ježíš Kristus působí už delší čas pouze v jemněhmotném těle a ten kdo vidí 3. okem nebo je jasnovidný, s ním dokáže mluvit a vidět ho. Mám s ním pár hezkých zážitků. Když kolem mne třeba udělal zlatou pyramidu a ještě pár hodin jsem pak jeho zlatou energii ( Kristus = hodnost zlatého kříže = velmi vysoký duchovní stupeň = zlatá energie ) plál jako pochodeň. Nebo přijde, když ho poprosím. Věřím, že spojení mezi námi bude zesilovat. Pokud Bůh – Stvořitel dá. Ale duše Ježíše Krista mne o tolik ve svém duchovním vývoji přesahuje, že mohu jen doufat a prosit ať se jí jednou přiblížím.
Tím, že je Kristus bytostí multidimenzionální, dokáže se objevit třeba milionům lidí najednou. A třeba jim říct i svůj příběh a jak vše kolem něj církev zfalšovala. A také, jak si karmicky škodí ta individua, která manipulují lidi a říkají jim, že jsou vtělený Ježíš Kristus nebo pán Ježíš Kristus nebo jeho jediná pravá inkarnace. Je až neuvěřitelné kolik lidí jim ve svém odpojení věří a živí je svou energii z obdivu a penězi. Které také vydělají svou energií.
No, ale asi si potřebují tyhle manipulace zažít a všechno někomu něco dá na jeho cestě. S jednou takovou expertkou mám 277 společných přátel.:) Vysoké číslo.:)
No a Kačenka a její video, to už je legendární příběh.
https://www.youtube.com/watch?v=F_69AeOKWf4
Ne a nesměji se, nesoudím tyhle ženy, ale píši to proto, protože je až neuvěřitelné, kolik lidí věří těmto manipulátorům ( někdy pomatencům, kterým někdo nebo nějaká entita řekne, že jsou třeba Kristus nebo Buddha nebo třeba inkarnovaný pes Filipes a ony s tím jdou na veřejnost. Drtikol by těmto lidem poradil studenou sprchu a stojky na hlavě.:) Ale lidi, proberte se už konečně.