Dnešní den, se mi moc hezky dařilo vypínat hlavu a napojit se na Boha a být TAM. Krása. A teď zase chvílí jinam.

Mám tady mé oblíbené téma poslední doby: očkování.:)

Trochu hrátek s čísly mne napadlo.:)
Aktuálně žije v naší zemi asi 10 700 000 obyvatel.
Příští dny překročí počet naočkovaných alespoň jednou dávkou 50% obyvatel. 5 350 000. To už je obrovské číslo.
Pak je tu skupina vážně nemocných, kterým vakcínu lékaři nedoporučují ani kdyby sami chtěli…Kolik jich může být? 300 000?
Máme tu děti do 12 let. Ty začnou očkovat na podzim, v zimě? Aby mohly do školky, školy? Je jich asi 1,2 milionu.
Zbývá tedy aktuálně asi 3 850 000 nenaočkovaných. Vakcinace zpomaluje, ale pořád jsou schopni do konce října naočkovat další 2 miliony lidí u nás a číslo zvednout na 7 500 000+ odstřižených od Boha – Zdroje a s poškozeným cévním a dýchacím systémem v těle. Za lístky do tomboly, finanční odměny, tlaky v práci, sportovním oddíle. Kvůli možnosti cestovat, navštěvovat podniky a místa. Kvůli ekonomickým tlakům a drahým testům pro samoplátce.
Zůstane kolem 1 500 000 zarytých a na ně se začne tlačit víc: výhružky, zákazy, teror… Nemožnost najít práci…obživu…atd. Velmi vážně do půl roku hrozí POVINÉ očkování. Postupně se i ti osvícenější budou nedobrovolně očkovat. Pak zůstane pár set tisíc psanců. Vyděděnců.
To poslední, co bych si z toho dělal jsou nějaké strachy. Na tohle jsme se roky připravovali. Soběstačnost, bydlení na vesnicích, statcích, samotách. protože ve městech ten teror bude mnohonásobně silnější. Ale tohle vše jsem tady na webu psal už před více než rokem. Nic nového.
Jak něčemu nedávám emoční tělo, nedotýká se mne to. Jsem pozorovatel, co tomu nedá energii, i když si bolístky druhého vyslechne a pomůže…
Stejně tak nemám absolutně žádné strachy z nějakého Covidu co vyrobili kluci v laboratoři a temní mágové z toho v astrálu udělali zbraň. Ten jsem ani neměl.:) a TĚLO DOPLŇKY STRAVY MÁM ŠPIČKOVĚ VYŽIVENÉ UŽ ŘADU LET. Kdo se bojí, snadněji podlehne.  Stále žiju krásnou realitu a pohodový život ve všech směrech. Svobodného ducha nelze uvěznit.
 PS. Situace je velmi vážná. Už je čas začít velmi intenzivně pracovat na své duchovní cestě a odstranit co nejvíce strachů, blokád, traumat… Protože očkování vám může celou duchovní cestu v této inkarnaci zavřít nebo výrazně ztížit. Proto to přece ty bytosti dělají. Tady nejde o nějaký vir, ale zavřít možnost nárůstu Světla na této planetě. A odsunout začátek Zlatého věku o desítky, stovky let dozadu.
Prosím o šíření, kopírování textů o genocidě očkování. Situace je obrovský průšvih. Velmi vážná.  Pokud stejně jako já, zachráníte pár stovke lidí, i to se počítá.
PS2: jen na papíře je zatím naočkováno jen pár desítek tisíc  lidí v naší krásné zemi. Lékaři tohle dopřávají jen svým velmi blízkým, prověřeným lidem a samozřejmě kolegům a rodině.  A také jde potvrzení koupit. Takže řekněme: elitní klub jako-by-naočkovaných. Dokud nespustí termo skenery ve velkém, půjde si s tím hrát. Pak určitě projít pod zrakem kamery s nějakým čipem na těle, v těle,  simulujícím látky ve vakcíně.  Podvádět  s očkováním, v doslova válečném stavu, není etický ani karmický problém.