Když jsem před pár měsíci psal, že se mi v rozšířeném vědomí podařilo lehce zkoumat nějaké mimozemské základny… postavené mimo tuhle planetu Zemi. A ty co jsem viděl nebyly na Měsíci, ale na jiné planetě v naší solární soustavě. A přišla mi k tomu info, že je staví lidé – vysoce vyspělé společnosti z naší planety Země. Utajený režim, tak jak už to bývá a je na naší planetě, kde se tají mase vše. Lidé ať už ti specialisté z tajného vládního programu USA, armádní cestovatelé, telepati, telekineze mistři a jiní.
Psal jsem o tom před časem víc. A dnes koukám na video, kde se v pořadu Odhalený Vesmír přesně o tomhle baví zasvěcenci: David Wilcock a Corey Goode.
Je to ale jen zajímavost. Stále platí, že jediné důležité pro naši duchovní cestu je vyčistit karmu, pomáhat druhým a tím ji vyčistit a vědomě zemřít a odejít do Vyšších světů. Nic víc a nic méně.:) Ty informace o civilizacích, mimozemšťanech atd. jsou kolikrát jen ztrácením energie a času. I když někdo chodí na houby, někdo leze na skály, někdo vymetá ezo semináře, někdo po večerech pije a fetuje a někdo se zajímá o mimozemšťany.:)