Míla Tomášová byla úžasná žena, velmi duchovně pokročilá. Byla učitelkou svého muže Eduarda, který byl také velmi daleko. O míle dál než my tady obyčejní smrtelníci.

Pod textem je moc hezké audio k poslechu z kanálu Jakuba Konečného. Má tam více pěkných videí. Se Zdenkou na ezo Youtube kanály moc nejsme. Pořád stejní lidé, stejné plácání. Často od lidí, kteří nemají vyřešených spoustu oblastí, ale o to více radí druhým.:) Radši koukneme na nějaký cestopis nebo video o vaření, kde je větší opravdovost.:) TV nemám asi 20 let. A nedořešeného máme toho v sobě také dost.:)
  O paní Míle mám od jejich žáků, posluchačů, návštěvníků různé příběhy.
Jak se říká v audiu: Míla nebyla učitelkou pro masy, ale pro pokročilé. Jasnovidně viděla kdo jak svítí, jak je na tom a podle toho dávkovala ze SEBE. Kdo byl připraven, dostal mnoho.
Od Jirky Barouše, který jak říkal, byl viděn druhými jako její první žák, společně s nějakou paní. Jako mladý, neměl přebytek peněz, donesl ji jako dar třeba kamínek, kytku. Ze srdce. Dostal od ní, jako od mistra velmi mnoho.
Pak mi vyjela vzpomínka na jednoho známého českého astrologa, v důchodovém věku, který mi povídal: Byl u Míly jednou. Poprvé a naposled. Přijel k Tomášovým na chalupu v obleku, dovezl nějaké své drahé knihy darem. Mílu nazval herdek babou. A že si zašpinil oblek, jak po něm chtěla dělat něco na zahradě. A že mu dala nějaké své knihy, které chtěla zaplatit a za ty jeho drahé mu nic nedala. No, dostal přesně to, na to byl duchovně zralý tenkrát. Když jsem ho poznal já, desítky let po jejich setkání, stále ještě duchovně neprozřel.
To, že Míla byla přísná v energii i slovech občas, jsem slyšel od více lidí. Ono to tak spousta mistrů prošlých tibetskými inkarnacemi má. Selektovala skutečné hledače Boha od masy nepřipravených rázně, slušně a čistě.