Dnes jsem chvíli pracoval duchovně a mentálně s jedním mladým sportovcem. Ve spoustě sportů dává vědomé propojení těla – mysli – duše a Ducha – sportovci obrovskou převahu nad soupeřem. Když se sejde pár sportovců stejné výkonnosti, kteří mají natrénovanou sílu a techniku svého sportu a k tomu fyzičku a vše mají na stejné úrovni… Tak vždy rozhoduje mentální síla, duchovní síla a psychika. A tohle mezi nimi určuje šampióna, mistra, který se prosadí na nejvyšší úroveň.
Eliminace a omezení strachu, klid v každé situaci, kontrola a okamžité ovládnutí změny vývoje utkání, ovládnutí dechu A pak ty skryté, neviditelné aspekty vědomé práce s myslí, tělem i Duchem.
Nechci zacházet do detailů a také prozrazovat nějaké zákulisní metody veřejně.:) Ne kvůli tomu, že bych na tomhle chtěl vydělávat nebo se tím přiživovat. Nemám v plánu tomuhle věnovat více času a brát za tohle peníze a není to moje cesta. Ale mohu alespoň rámcově něco naznačit.
Ovládnutím mysli a dechu se sportovec více zklidní a lépe reaguje ve vypjatých situacích.
Pokud uvěří, spojí se s nějakou z Vyšších Sil, dodává mu to sílu a energii navíc a velkou mentální převahu.
Koncentrační a vizualizační cvičení a simulace jeho sportovního výkonu s otiskem do hmoty z Vyšších sfér.
Trénink v astrálních chrámech ve spánku nebo za stavu bdělého, mimo tělo, v lucidních snech. S mistry mistrů.
Zesílení ochrany těla a mysli pomocí energetických sfér, zářičů, symbolů a nápisů. Použití symbolů k přesunu vědomí a k cestování.
Propojení se zvířecím ochráncem, jeho oživení a díky tomu zesílení fyzických a hlavně mentálních schopností. Síla a ochrana.
Napojení se na mentální tělo soupeře a tím čtení jeho myšlenek. Vytažení čehokoliv co se stalo v jeho životě z jeho paměti a tím eliminace jeho strategie, plánu.
Vyzařování energii z očí a ovládnutí soupeře v různých směrech.
Pohled duší, přes duchovní srdce.
Napojení na různé ochránce. Stažení si osobního ochranného symbolu, který se kreslí na tělo a aktivuje.
Rychlejší regenerace těla, uzdravování zranění, rychlejší dobíjení energetiky těla.
Doplnění chybějících vitamínů, minerálů, probiotik do těla. Očista jater, žlučníku atd.
Nesouhlasím s trendy v některých sportech, kdy sportovci vůbec neřeší své zdraví a používají zakázané látky, anabolika, růstové hormony, EPO, peptidy atd. Někteří třicátníci pak huntují své tělo natolik, že se neobejdou bez prášků na spaní a na bolest. Různými drastickými dietami pak poškozují své ledviny, srdce a mozek a tělo jim to mezi 40 – 60 rokem života výrazně spočítá. Životní energie v solaru a ledvinách vyčerpávaná těmito nesmyslnými procedurami nejde doplnit. A na co je někomu tělem vydělaných pár milionů, když v padesáti neusne bez prášků a zbytek života prožije v omezení.
Každopádně: jsme nesmrtelné duše, které v oblasti brzlíku ovládají jako baterie naše tělo. Tělo má své limity, které se dají posunovat, vyšlechťovat a zocelovat. Ale pořád je to jen tělo, schránka, vozítko, skořápka a vyspělé duši jde o práci s Duší a Duchem a duchovní cestu. Nedělá nikomu tajtrdlíka, gladiátora, herce k pobavení lidu za tisíce, miliony, stamiliony, protože ví, že jediné co má pro jeho duši smysl, je spojení a přiblížení se Bohu, Stvořiteli, Vyšším Silám. Proto je fajn, když je alespoň zanedbatelné % sportovců ve spojení samo se sebou a s neviditelným světem kolem.