Meditace prostoupená modlitbou mi dělá čím dál víc dobře. Stavy euforie a blaženosti budou zesilovat. Chtěl by tedy v meditaci trávit co nejvíce hodin denně, tak jak to bude mé tělo zvládat. Chci v nich více praktikovat, studovat, cestovat.  Napojit se na kanály moudrosti, když bude dovoleno. A snad mi bude dovoleno mít bdělý spánek a studovat i v něm. Hodně chci meditovat ve tmě u nás. Tma je zesilovač, urychlovač procesů. I proto je to tak silná technika, metoda a většina ezoteriků na to nemá odvahu. Vysílám i prosby k rozpuštění mého ega a k větší trpělivosti.
Z destrukčního a energii silně vysávajícího facebooku a internetu obecně,  se čím dál více odpojuji. Na jiných soc. sítích jsem naštěstí nikdy nebyl.  Občas sem mrknu na zprávy a někdy si na odpověď počkáte.:) A když napíšu nějaký text na můj web: https://www.tmaleci.cz/lecba-tmou/ , tak dám možná sdílení sem na FB. A nebo nedám a najdete si ho na webu.:) Je tam skoro 400 textů, necelé 2 roky psaní a stovky hodin do nich ze mne vložených a podložených mou energií jako pomoc druhým. Dá se v nich přebírat a třeba i najít něco k aktuální situaci co nyní prožíváte. A nebo také nenajít.:) Vždyť je to jedno a všechno máte stejně v sobě.:) Úplně všechno. Jen to v sobě najít, otevřít, rozsvítit. Jít do svého srdce a tam najít všechno. Pak už nemusíte jezdit na nějaké semináře, kurzy, zasvěcení, terapie a kdejaké ezokokotiny.:) Protože kdo hledá venku, jen ztrácí čas k dostání se do sebe.  Do sebe, kde najde počátek i konec, alfu i omegu Vesmíru a takové to obehrané: co je nahoře ( ve Vesmíru ), to je i dole ( v nás, našem mikroVesmíru ).
Snad mi v tomto životě bude dovoleno navštívit světy, kam se přesunu jakmile opustím mrtvé fyzické tělo za těch pár desítek let. Uteče to velmi rychle, jak ten čas rychle běží poslední roky.:) Chci prozkoumat svět, kam se dostanu, když to dopadne nejlépe jak bude možné. A i světy, kam mohu jít, když to dopadne hůř.:)
Na této planetě existuje spousta cest k Bohu – Stvořiteli, spousta náboženství, směrů a spousta cest jak vědomě zemřít a za jaké nauky a čí pomoci. Vzpomněl jsem si, jak velký duch – Mahátma Gándhí po atentátu na kraji smrti volal: Rámo. Rámo..kdy vzýval prince Rámu a prosil ho o převaděčství do nebe. I když on, to podle mne zvládl i sám.:) Jste připraveni být mezi těmi pěti ze sta a vědomě zemřít a dokázat z této planety odejít nebo tuhle šanci promarníte jako už mockrát ve vašich inkarnacích? Tak trénujete, může to přijít kdykoliv.:)
51586936_511768039346400_4592574874249068544_n