Kouření marihuany je průšvih…
Opakovaně varuji už roky před kouření této záludné rostliny Síly. Konzultoval jsem to s několika silnými šamany a jasnovidci a názor těch vidících je vždy stejný. Hulič se během kouření dostane do stavu rozšířeného vědomí. Někteří do euforie, povzbuzení, jiní do utlumení atd.
A zatímco jsou v tomhle „rauši“, tak jim entita této rostliny, udělá v jejich vajíčku ( aurickém ochranném obalu jejich životní energie a těla ) díry..někdy hodně děr. A těmito dírami jim do těla lezou různé entity, astrální parazité, démoni… A často jim tou nezadělanou dírou v jemněhmotných tělech uniká i životní energie. Tahle entita je návyková. Na rozdíl třeba od Ayahuascky, na které závislost nevzniká, protože je docela nechutná k pití a čistí během obřadu.:) A to její chuť na ceremoniích tady v ČR je ještě zlatá, proti těm často zkvašeným v Amazonii, co sebou šamani vozí pro zápaďáky. A sex s huličem trávy je také mňamka: předá vás toho ze sebe spoustu a nejsou to hezké energie a napojení…
Každý z nás už asi potkal někoho, kdo kouří tolik, že je nepoužitelný pro praktický život a marihuana z něj udělala nesvobodného otroka. A později trosku. A takových jsou jen v ČR tisíce. Huliči se často straní lidí..a jak mají oslabenou auru a ochrany, vadí jim společnost a často se jim v jejich vnitřním světě zdá, že na ně někdo, něco útočí… A ono se jim to někdy nezdá, ale děje se to – jak jim do těla vstupují těmi trhlinami různé energie, entity. A jak některým marihuana vypáčí třetí oko nebo nějaký stupeň jasnovidnosti, tak ty potvory co na ně útočí i vidí a děsí je to. Nebo je cítí a strach je paralyzuje.
Tím, že si během kouření dají i alkohol, mají často deprese, výkyvy nálad. Zhoršuje se jim paměť. A je tu další spousta poškození různých částí těla. Spousta z nich končí s různými fázemi schizofrenie v léčebně. A z té se po nasazení medikace špatně vrací do rodinného života. Některým uvízne po psychedelickém výletu jejich duše mezi světy. Jiným marihuana pootvírá napojení a vstupy do realit a světů, které nemohou zvládnout integrovat.
Marihuana neškodí jenom v jednom jediném případě: pokud má někdo s tou rostlinou Síly smlouvu – pakt a kouří ji rituálně a k šamanským, léčitelským účelům. Zřídka, a s velkou pokorou a úctou k rostlině a její entitě. Je třeba, aby tam byl oboustranný respekt. V naší krásné zemi jsem však takového člověka zatím nepoznal a žádný opravdový český, vidoucí a jasnovidný šaman s ní nepracuje podle rozhovoru s jasnovidci a šamany, kteří dokáží lokalizovat . Neví ani o linii předků, která by k této rostlině předávala iniciaci a zasvěcení, připojení do rodinné linie a projití výcvikem, tak jak je tomu u jiných rostlin Síly.
Zato ji kouří i někteří ezo „učitelé“ u nás a nabízí ji i žákům… Viděli jste někdy nějakého lámu, mnicha, Hakima, jogína, opravdového jasnovidce, amazonského nebo sibiřského šamana kouřit trávu??? Já ne. Zato jsem ji viděl kouřit dost českých guru a guruek:), kteří nevědí jak si ubližují.
Dost lidem marihuana otevřela nějaké napojení, vidění a zároveň jim potrhala a trhá těla i vajíčko tak, že nepůjdou po smrti odvést ani profi převaděčům duší. Jeden silný převaděč z Košic mi říkal: „nejde to. A úplně to zdecimovalo generaci ČS indigových dětí.“
Další slovenský velmi pokročilý astrální cestovatel a šaman k tomu říká: „možná bych dokázal opravit potrhané těla huličů trávy, ale je to na desítky léčení, zadělávání děr, za spoustu mé energie, času a peněz. A ještě jsem to nedělal.“
Další známý učitel a neodruid před touhle rostlinou důrazně varoval. Pokud někdo hodně trpí, je velmi nemocný, stejně doporučuji použít jiné utlumující přípravky, než si potrhat jemněhmotné obaly a těla konopím a poznamenat se kvůli bolesti těla na další inkarnace.
Na této planetě jsou miliardy neodvedených duší. Je nás tady v těch skoro 8 miliard a většina má na sobě odsávače, přivtělené duše. Ty se časem vrátí do reverzního atsrálu na této planetě a inkarnují se opět tady na Zemi..Ale oslabení ještě víc. A na vědomý odchod z této planety je třeba velmi mnoho nakumulované energie, pomoc linie nebo bytostí a dlouholetý trénink. Psal jsem o tom v pár textech detailněji.
Kdo ještě kouří ( a má za život celkem vykouřeno více než třeba 20 jointů ), má snad ještě čas začít si světlem a s pomocí druhých a pomocných bytostí své tělo opravovat. Entita konopí je však silný soupeř. Velmi silný a na rovinu: opravit si tělo se podaří jen malé části huličů. Všem držím palce.
PS. dost huličů bude kouření trávy bránit. Je to jejich životní styl a cesta. Respektuji ji, ale názor můj a lidí, kteří vidí, a kterým věřím je v textu. A pokud se mi podaří před touhle pastí nebo z ní, dostat jediného člověka, má to smysl.
Bohužel, ČR je na 1. místě v Evropě co se týče kouření mladých ve věku 12-20 let…:( A dospělí nejsou o moc pozadu. V konzumaci alkoholu jsme pak druzí na světě. Spousta bolesti našeho národa, spousta traumat v rodových linii je utlumována těmito destrukcemi. Které je nevyčistí ani nevyléčí.
Marihuana má blahodárné účinky na fyzické tělo a třeba i utlumení bolestí. Ale je tam bohužel tohle zákulisí… Masti nejsou takový problém jako kouření. V ČS máme naštěstí spoustu dalších bylinek na tinktury, masti, pití, které nijak neškodí.