Různé bytosti, jasnovidci říkají i tohle k blízké budoucnosti:)
Záleží co pijete, co jíte, jak žijete, jak moc si šetříte a chráníte svou energii, tělo a zdraví, kde žijete, jak myslíte a hlavně zda se více a více přibližujete Bohu a ctíte nebeské zákony rovnováhy a Jednoty.
Když s tímto pracujete a na sobě pracujete, máte šanci harmonicky proplout příštími lety a neskončit mezi těmi jejichž fyzické tělo ty každoročně zesilující energie z Vyšších dimenzí nepřežije. A jak se přibližuje přechod ze 3D do dimenze 4té, páté, je třeba mít už transformované tělo na vyšší energetickou hustotu a pracovat s těly jemněhmotnými, světelnými. Nepřipravené tělo selže a odumře a i vaše nesmrtelná duše se bude v tom novém – v další inkarnaci cítit lépe.
  Je však zbytečné si i z tohohle dělat hlavu a čímkoliv se znepokojovat. Nic se nejí tak horké, jak se upeče.:)
Protože harmonie a štěstí začíná v mysli a i štěstí je stav mysli. Kdo má své štěstí zafixované na majetek, rodinu, práci a zážitky, nikdy nemůže mít dost a vždycky bude potřebovat pilulku, adrenalinový sport nebo nějakou drogu. Proto jsou těmi nejšťastnějšími lidmi na planetě ti co nevlastní nic a zároveň díky svému rozvinutému Duchu vlastní nejvíce. A jsou korunováni za své skutky a činy. O duchovních pláních, plných různých znaků, odznaků, erbů a symbolů, korun a žezel z různých světů nejen duchovních – za pomoc a skutky v nich, kdy se to přenáší z inkarnace do těch dalších a jdete si ve své linii – už jsem psal. Nekoupíte si za ně dům ani šest aut, a přitom je tenhle majetek ve srovnání s nimi ani ne zrnkem prachu na věčnosti.