V příštích desítkách let, se budeme snažit svítit jako maják pro ty, co se budou probouzet a hledat spojeni se sebou, se svou duší, s Bohem. Tady v Hodoníně u Kunštátu ještě  nějaký čas. Pak se uvidí. Podle vývoje situace máme vymyšleno několik variant kde a co žít. Uvidíme komu dokážeme pomoci a jak.

Plný počet vakcín = úplně odpojení od své duše a od Boha ( Vesmíru, Zdroje ). Proto je to udělané, proto tohle temni, řízení umělou inteligencí tak dlouho chystali. Proto to mají tak sofistikovaně, globálně, marketinkově propojené a řízené.
Každá další dávka lidí víc odpojuje a houstne jim krev. Nevěřící mohou jít na rozbor své kapky krve pod mikroskopem. Ty slepené červené krvinky nevypadají hezky. I očkovací totalita jednou skončí. A budou používat jiné metody.
Totalita, cenzura, tlaky rostou. Za pár let bych mohl jít za varování proti očkování do vězení.
Většinu Čechů odpojí postupně vakcínou a bude jim všechno jedno. Zrovna včera jsme s jasnozřivým kamarádem debatovali o tom, že Slováci si nechají líbit od vlastizrádců ve vládě o dost méně než Češi a pak se tam mohou dít věci. I proto u nich mají už dost amerických vojáků ( a dalších z NATO ), aby vládu a politiky chránili…
Radili jsme lidem už v zimě, pořídit si nějaké zásoby nafty, benzínu, ať mají dát co do auta nebo ať výrazně ušetří na ceně. Ti co nakoupili tisíc a více litrů  mohou být už za pár týdnů ve výhodě. Český stát, musí prosit polskou firmu, aby zaplatila Ukrajině a ta pustila ruskou ropu k nám.  I jako vtip to zní absurdně.
Fialová totalita už vymýšlí nařízení, na kolik stupňů si budete moci doma zatopit.:) A kolik svetrů a čepic budu nosit děti ve třídách.
O spoustě informací, co se bude dít, se v totalitě psát nedá.:) Ale vše jde zvládnout s Bohem v srdci snadno.