Nevím jak moc mohu zacházet do osvětlení černé magie, magických útoků, které jsou rozšířené i v dnešní době. Nerad bych, aby se něco stalo návodem, vodítkem pro lidi některé.
I u nás je inkarnováno spousta bývalých čarodějů, čarodějnic, mágů, čarodějek, vědem, šamanů, lámů, bylinkářek, kněžek ( je tady v ČR i několik bývalých inkarnací faraonů ) a spousta dalších označení toho samého = tedy člověka znalého nebo se věnujícího se čárům, kouzlům, dovednostem, propojením s jemněhmotným světem. Nezáleží jak toho člověka pojmenujeme, záleží jak se chová, jak žije, čím se živí a jak vysoce má vyvinutí ty dobré vlastnosti pozvedávající Ducha: soucit, milosrdenství, etiku, morálku atd. Z jakých je hierarchií, dimenzí, jak evolučně vyspělá je jeho duše, jak daleko se dostal na duchovních pláních v minulých životech a také a to hlavně, jak moc je zanesená jeho karmická zátěž = jak lehký život má, nemá.
Sám se občas nazývám čarodějem ochráncem, i když nemám žádné schopnosti a čarovat nedovedu.:) Jsem jen šašek ve srovnání s tím co jsme jako Tvůrci kdys uměli: oživovat mrtvé díky evoluční vyspělosti duše, okamžitě měnit počasí kolem, materializovat věci, lítat a levitovat, teleportovat se. A také vzít během vteřiny někomu život a znovu mu ho třeba vrátit. Čím je zkrátka evolučně člověk, bytost pokročilejší a s tím nejvyšším Bohem-Stvořitelem blíže, tím více dokáže to co on. Na tuhle planetu samozřejmě přiletělo velké množství velmi pokročilých bytostí z různých planet a místní zaostalí barbaři je nazvali Bohy. Slunečními Bohy často, protože se snesli v lodích z nebes od Slunce. Zeus, Perun, Ódin, a spousty dalších bytostí.
Klíčové je pro mne držet se co největší čistoty jednání, myšlení, chování. I když to v dnešní době jde těžko. Nikdy bych za žádné peníze na nikoho magicky neútočil, neklel, nedělal podobné věci. Ani bych nikomu nepřičarovával lásku, partnera. Peníze jsou pro mne v této inkarnaci už jen prostředkem k uživení těla a nějaké hromadění majetku už mne jen rozesmává.:) Protože moc dobře vím, že v dne účtování této mojí inkarnace jsou mi veškeré věci a majetky úplně k ničemu a sebou si moje duše odnese jen své nové vědomosti, skutky, činy a karmickou zátěž. V jistém slova smyslu by mi bylo nejlépe jako v některých dřívějších inkarnacích, kdy jsem vlastnil jen roucho na sobě, misku na jídlo a nic nebo jen pár drobností. Čím méně toho člověk má, tím méně energetických rezonancí řeší a tím méně vláken spojení se světem světským ho omezuje. Spojenci Boha, Krista navíc nestrádají hlady a nesnesitelnou bolestí.
Druhá strana mince jsou pak ochrany na nějaké útoky na mou osobu, o ty se však stará můj milovaný Kristus a mí duchovní ochránci a průvodci. A není zakázáno odvrátit útok, případně někomu vyhubovat, pokud by na vás útočil v různých oblastech a donutil vás se bránit. I tady však pozor na karmu a pohybujete se na vlákně s přepadem dobro/zlo.
V domě u lesa sem však naštěstí daleko méně ve „varu událostí a agrese“ než ve městech, ve větších pracovních kolektivech a sférách materiálních. A nějakým nenávistným komentářům, diskuzím o politice na Facebooku nevěnuji pozornost a tím si nenechám odebírat energii. Naučil jsem se tady na FB, že když někdo jednou začas prudí nebo dá komentář s nehezkou energií, elementálem v ní, tak ho zkrátka vyšoupnu z těch virtuálních přátel a nepouštím se do žádné energii ztrácející diskuze.:)
Zpátky, ale k těm černotám.
Na internetu a FB je velmi mnoho různých destrukčních návodů. Nedávno mi psala jedna paní, že podle návodu jedné hlupačky udělala černý rituál, kdy se vymočila do sklenice, přidala nějaké předměty dle návodu té ženštiny a vše zakopala. No a začli se jí dít brutálně nehezké věci. Píšou mi i lidé ( hlavně ženy ), na které útočí někdo v astrálu a ony ho vidí, ví kdo to je, ale nemají zatím sílu se ubránit. Pak jsou tu různé kletby a uhranutí. Minulé stovky, tisíce let bylo běžné, že v každé vesnici byla nějaká vědma, bylinkářka, čarodějnice, která za úplatu proklívala. A byly to drsné kletby, přesahující třeba i 6 a více generací. Úplně každý z nás to má ve svých rodových liniích k čištění a většinu rodů to stále ničí. Středověk byl na to obzvlášť krutý a kvůli tomu, že manžel měl milenku nebo se ta žena jen na jejího může nevinně usmála, dokázala jeho žena zaplatit vědmě a ta udělala tak silný rituál, že i teď se z něj dělá regresákům a jasnovidcům špatně. Nebohou třeba rituálně zabili, prokleli na více úrovních a celá její pokolení. No fuj tajbl.:)
Amazonský šamanismus tak upadl a upadá, protože se tam stále používají na útoky a černoty nehezké artefakty, popel z mrtvých šamanů. I v dnešní době, jakmile zemře i průměrně silný šaman, hledají žijící šamani jeho mrtvolu a prach z ní používají na kde co. I pijí a foukají při zasvěcení učňům. Spolupracují s nehezkými bytostmi, draky, používají nehezké rituály. Sexuální obtěžování, znásilnění je tam bráno lehčeji. Je takovým jejich sportem každodenně provádět nějaké magické útoky mezi rodinami a nebo za peníze. A to a to a to.:) To, že entita Ayahuscky je čistá a lidé mají hezké vize, zážitky, cestování, čištění neznamená, že se během rituálu šaman nezmocnil jejich duše nebo její části, neovládnul je, neodsává je do konce jejich života a že zvládl během rituálu pozavírat všechna přebytečná napojení a světy, které by jim přinášely potíže psychické a energetické a že jim zadělal na očistě trhlinky v těle a aurické vejci kolem nich, kterými by jim utíkala energie.
V Tibetu a Indii je také spousta čar a kouzel nehezkých.:) Zakopání a obětování mnicha ve stavu samadhi, v sarkofáku vedle kláštera zvyšuje telepatické účinky vyvoleným. Evokace bytostí pak slouží k všeličemu. Podobný rituál dělali pro Hitlera na pražském Pavím vrchu, jen tam po sexuální magii uvedli do samadhi tu indickou čarodějnici. Který vysílá k ovládnuti českého národa už přes 70 let.
Egypt to jsou dozvuky padlé Atlantidy a vyhnanců od Hyperborejců a původní bílé nejpokročilejší rasy na této planetě. Ty tisíce v současné době v ČR inkarnovaných Atlanťanů do jednoho odčiňují své tehdejší skutky a magii, kterou rozpoutali jadernou válku a celoplanetární katastrofu. Část z nich se přesunula do Egypta. Před týdnem řešily dvě kamarádky, vědmy a léčitelky co u mne byly na návštěvě a popracovat, útok od jednoho egyptského hakima. Který jim do jejich duchovního srdce vložil magický program proměňující se kódem na draka a další tvary a algoritmické změny sloužící k ovládnutí jich na dálku a i ke vstupu ve stylu trojského koně vevnitř a ven. Podařilo se jim to vzájemně deaktivovat. Ty bytosti chránící hrobky v Egyptě – zhmotněné na základě mysli kněžích, čarodějů sice po těch tisíciletích oslabují, ale pořád jim potomci z těch rod. liniích doplňují sílu energií.
No a Afrika, tam je to tak, že to nikomu nedoporučuju. Někteří ti šamani jsou tam silní, ale evolučně je to mladá rasa na této planetě, nejmladší. Jeden český černý šaman se v Maroku léčí už roky s HIV a opravdu nevím zda mu bude dovoleno, vzhledem ke spoustě nehezkých věcí co dělá se vyléčit karmicky. I v Praze už jsou pár let Afričané šamani, kteří za peníze udělají pro lidi a různé podnikatele nehezké čáry vůči jejich konkurenci a rodinám.
Magicky útočit je lehké, odčinit to pak je těžší.
To by jste koukali, kolik českých ezo učitelů, šamanů, guruů si za peníze od studentů platí různé zahraniční šamany, mágy na špinavou práci a nebo energií svých oveček jemněhmotné entity, bytosti na vše možné.:)
Jak se bránit? Vysílat světlo a lásku ze svého srdce. Nemít špatné myšlenky, nezávidět, nenadávat na politiky, prezidenta, premiéra. Nepřít nikomu nic špatného. Nezahýbat manželovi, partnerce. Nedělat zkrátka nic, co nechcete, aby někdo dělal vám. Každá jednotlivá inkarnace uteče velmi rychle. Teď čtete tento text a zítra nebo za 50 let můžete být mrtví. Uteče to rychleji než si myslíte a jediné co se počítá je pomoc druhým a nabité vědomosti, spojení s Vyšším světem, když už vám vadí slovo Bůh (to vadí jen těm, kteří v sobě doteď nevyčistili ty církevní destrukce z min. životů, kdy jim tito ublížili ), a vyčištění karmy. Po smrti a v jemněhmotném těle je vám úplně k ničemu co jste tady nechali za majetek a co si o vás myslí druzí.
Vždy je lepší, tomu kdo vám vadí, kdo vám ublížil nebo nesouhlasíte s jeho jednáním, poslat lásku a světlo. To stačí a děje se. Síla mysli, myšlenek, slov je velká. Čím více je člověk spojen s těmi nahoře, tím je silnější.
Uff, to je zase slátanina..více myšlenek najednou a nějaké energetické napojení na pokračování:) a nakonec je to takový pejsek a kočička guláš ze všeho.