Lidské tělo je dokonalý stroj. Tedy zase tak dokonalý ne, když ho rozbité opouštíme v průměru kolem 70 let života. Amatérsky a velmi začátečnicky, jsem v něm trošku bádal a napíšu k tomu své zkreslené poznatky.
Duše funguje jako baterie a v oblasti brzlíku rozjíždí celý systém. Viděl jsem mrtvé tělo, které už duše opustila a byla to jen prázdná skořápka, schránka, vozítko.
Říkám tělu biorobotické, protože je stvořeno z lehkých materiálů. Má spoustu čaker, kanálů, kanálků, energetických toků, jemných složek, vláken, propojení atd.
V rozšířeném vědomí se mi podařilo dostat se k základním ovladačům těla. Vyjela mi vnitřní obrazovka tělesných funkcí a s ní se dalo pracovat a opravdu to fungovalo. S těmito ovladači se pracovalo v Egyptě ( a nejen tam ), v některých faraonských dynastiích. Jeden český egyptský čaroděj mi říkal, že mu tohle ukazovali právě egyptští zasvěcenci.
Dohledat k tomu záznamy, knihy se mi nepodařilo. Předávalo se to vždy tajně.
Zkoušel jsem si tělo procházet a různě opravovat, ale zatím jsou výsledky nepatrné nebo žádné.:)
Na podobném principu ovládnutí těla fungují i různé nauky, techniky jogínů, lámů, šamanů… Šaman vidí naše tělo rentgenovým zrakem, dokáže si zvětšit buňky, naši DNA, projít si ho astrálně vytělesněný. Když tohle řeknete 80% lidí v ČR, budou vás považovat za blázna.:)
Levitace je o ovládnutí elementů, živlů vzduchu a o snížení tělesné gravitace. Obrácení magnetismu.
Vnitřní oheň blaženosti – Tummo, zase o práci s touto čakrou pod pupkem. Používat ji vědomě k ohřevu, ochlazení svého těla. A také k léčení těla, když ta silná energie z této čakry běží tělem v nervech, tepnách, ve svalech, v žilním systému… Dodává do mozku látky, které člověka drží v nonstop blaženosti a nezná ty materialistické stresy, deprese, smutky.
Propojení středového – mateřského kanálu s dvěma vedlejšími – viz. obrázek dole. A spousty dalších drah, toků, spouštěčů co máme v těle..
Na bázi ovládnutí tajů těla pak fungují i transfery během opuštění těla v čase smrti: Velký transfér, Duhové tělo, Tělo světla a spousta jiných názvů toho takřka stejného. Kdy umírající zmizí, rozpustí se na pět jednotlivých složek těla v barvách duhy a zůstanou po něm jen vlasy a nehty. Někdy ani ty ne. A samozřejmě oblečení.:) Přesunou se pak do světů blaženosti, do světa polobohů… Do Zemí zářivého světla atd.:)
Někteří šamani, čarodějové, jogíni ( nazveme si je jak potřebujeme) v sobě v okamžiku smrti zapálí svůj vnitřní oheň a shoří.. a zmizí z hmotné reality.
Trénováním světelného těla, se dá jeho vyzařování zesílit a světelné tělo používat na cestování místo těla astrálního. To jde i v těle mentálním nebo jen pomocí vymísťování duše z těla. Vytrénovat a více zmaterializovat a zhmotnit se dá i snové tělo, do kterého pak mistr přenese své vědomí. Tím dochází k bilokaci a plně vědomému používání dvou těl najednou. Bilokace je nadpřirozená schopnost vyskytovat se v jeden okamžik na dvou místech současně. Řadí se v církvi mezi zázraky, jindy mezi paranormální jevy.
Na lepší fungování elektřiny a magnetizmu v těle pak pomáhá otužování. Ty toky se více rozjedou. A léčí tělo.
Dá se docílit i toho, že vidíme zároveň několika druhy zraku. Fyzickýma očima v obou tělech najednou, vnitřním zrakem a k tomu si můžeme přidat různé další obrazovky.:)
A takových tajemství máme v těle spoustu. Lidské tělo je zkrátka neuvěřitelné. Prací v sobě a na sobě, se dá docílit zázraků.