Mám vždycky radost, když k nám na pobyt ve tmě přijede nějaký lékař, který na sobě duchovně pracuje. Pár jich u nás už bylo.:) Většina lékařů, které jsem poznal nebo, o kterých jsem slyšel, na duchovno nebyla a věřila striktně tomu co je psáno v učebnicích a co zveřejnili různí „vědci“. A do čeho se nedá píchnout, co se nedá uchopit pro ně neexistuje.
Už dávno vím, že akademické vzdělání z člověka moudrého neudělá a spousta velmi vzdělaných lidí má zavřené srdce a srdeční čakru. A mysl je bez srdce ničím. Obzvlášť v dnešní době, kdy VŠ vzdělání má už kolem 40% české populace a spousta soukromých škol jej degradovala.
Setkávám se s tím, že těch pár lékařů, co na duchovno jsou, se o tom v práci s kolegy bavit nemohou, aby nebyli za podivíny, blázny. Čest výjimkám a nemocnicím, kde to jde a nemusí to skrývat. :)
Každá dobrá duše dokáže svým vyzařováním, změnou životního stylu, stravy a návyků strhnout ostatní. A nebo jim a i pacientům, nevědomky ( či vědomě ) měnit realitu na pracovišti k lepšímu. I se soucitněji chovat k lidem tam. Protože lékař se zavřeným srdcem má k pacientu někdy i dost bezcitný odstup.
Tak sláva výjimkám co léčí tento obor.
Aby to nevyznělo, že mám nějaký odpor k doktorům. To rozhodně ne.:) Pro mne jsou lékaři ( ti dobří ) vážení lidé. A mezi nimi mám kamarády i bývalou ( před lety ) přítelkyni. Špičkový lékař by měl být celebritou. V dnešní zvrhlé době je celebritou kdejaký herec, pornoherec a žena co někde na instagramu ukazuje prsa nebo je ukáže v nějaké reality show. Nebo někdo kdo se chodí za peníze rvát do klece nebo kope do míčudy.:)
Ještě lepší bude až začnou lékaři pracovat s léčiteli a o pacienty se starat v propojení: tělo : duše : Duch. Protože na zlomeninu nebo operaci, je vždy lékař třeba. Dokud tedy z astrálu nevytáhneme dokonalejší přístroje, léčící úplně vše. A které na této planetě už několikrát byly. Jen je naše civilizace na tohle zatím ještě dost primitivní.
SUBHAM ASTU SARVADŽAGATAM ÓM