„Zdravotnický resort finišuje přípravu zákona o léčitelství. Ten má omezit podvodné praktiky, kterými léčitelé mnohdy nabádájí k drastickým způsobům „léčby“.
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/lecitele-pod-kontrolou-po-afere-s-vylucovanim-rakoviny-stolici-prichazi-regulace-77016?dop-ab-variant=11&seq-no=1&source=hp
Počítám, že tento zákon vejde v platnost již v příštím roce. Co to znamená pro lidi co jim pomáhá alternativní léčba už roky, desítky let? Ti nejsilnější léčitelé léčí zdarma nebo za dobrovolný příspěvek. A ti se na tyhle papírové buzerace vybodnou a holt budou léčit jen své blízké. Proč by někdo kdo má dar od Boha šel do rizika statisícových pokut za nedodržení papírování, evidence, dokumentace, souhlasu hygieny, kolaudace prostor? Když své služby dělá zdarma a nebo za dobrovolný příspěvek vedle svého zaměstnání? Pan Paseka léčil spoustu let v kotelně a měl neustále plno a výsledky.
No a ti „léčitelé“, kteří mají denně svých 6 pacientů za 1-2t Korun své terapie, ti samozřejmě pokračovat budou. Ti to mají jako zaměstnání.
Nemocných lidí velmi přibývá. I těch vážně nemocných. A bude hůř, jak už na polovině naší republiky jede 5G ozařování. Tohle je jen další utažení svobody.