Bavil jsem se poslední dobou o rakovině s pár léčiteli, šamany, lékaři. Ti z té alternativní a i ti ze západní medicíny se shodují, že velmi rychle přibývá nemocných rakovinou. A také jsou čím dál mladší a průběh choroby se zrychluje.
Jeden lékař specializovaný na operace v oblasti břicha mi říkal, že operuje už hodně i lidi narozené od roku 1980.
Ti schopní léčitelé, kteří dokáží z člověka rakovinu vytáhnout, vysát už se tomu ve velké většině případů vyhýbají. Protože jednak je pak těžké vyčistit to ze sebe a druhak, většina lidí se nezmění. A je to tedy zbytečné plýtvání jejich časem, energií, protože by to za chvíli měli zase a často v silnější formě.
K vyléčení rakoviny ( ne jen k jejímu potlačení na určitý čas ) je třeba na absolutně prvním místě odevzdat se Bohu. Odpustit sobě, jemu i druhým. Vybrečet se, vyčistit ze sebe nenávist. Uvěřit v něj na více než 100% a může se stát zázrak. S tímto krokem jde i odstranění příčiny nemoci, která souvisí v destrukčním chování ke Stvořiteli a tomu co on stvořil: vaše tělo, duši  i všechno a všechny kolem.
Tím, že má í vstoupit v platnost ten nový omezující zákon o léčitelství, tak o to méně léčitelů, kteří ji umí z těla vytáhnout to bude dělat. Nejsou sebevrazi, aby člověku do záznamu pacienta o provedené léčbě napsali své doporučení a pacienta rodina či on by je pak, při nezměnění příčiny a nebo i úmrtí soudně potahovali o celý jeho majetek a ještě ho třeba dostali do dluhů.
Pokud by měl rakovinu někdo můj blízký, poradím mu kromě odevzdání se Bohu jít do ústraní a modlit se. Změnit stravu na vysoké dávky céčka, kurkumy, zeleninové šťávy, ovoce, lehká strava, čistá voda. Jako prevence je dobré omezit internet, vyhnout se uzeninám a vepřovému masu, grilování jakéhokoliv masa a doplňovat tělo vitamíny, minerály, které už nejsou v dostatečné míře ani v super bio ovoci a zelenině.
Vzpomněl jsem si na chlapíka co byl u mne ve tmě před rokem. Bojoval s rakovinou v oblasti břicha. Jezdil na alternativní kliniku do Německa na vysoké dávky céčka, kurkumy. A v Praze od nějakého ruského čaroděje na nějaké jeho homeopatické preparáty. K tomu doplnil tělo minerály, vitamíny a na čištění v emoční rovině bral reishi. Před rokem mu na rentgenu našli metastáze na játrech. Přišel mi pro něj otevřený vzkaz, možná bude znít drsně, ale v těch duchovních světech se s tím často nepářou a jdou k věci. “ Odevzdáš se ze srdce a v pokoře a doopravdy Bohu a budeš prosit za odpuštění a necháme Tě na živu“. Bohu-žel, chlapík měl velký problém, blok se slovem Bůh a neměl víru v tyhle světy. Znamenalo to pro něj církev a jejich často zvrácené chování. Vysvětloval jsem mu, že i já ty církevníky nemusím a s Bohem a Kristem nemají nic společného. Jen si ho přivlastnili pro svůj byznys s energií, mocí, majetky, utrpení a ovládáním lidí. A že já, ani on ani nikdo z vás nepotřebuje kostel, církev a často zvráceného pastýře neovládajícího své sexuální choutky. Protože kdekoliv se můžeme s Bohem přes Krista nebo na přímo spojit. Už před tím rokem viděl jasnovidec, že nemá metastáze jen v játrech, ale už po celém těle. Medicína to na přístrojích viděla až později. Ale i tohle by Bůh dávající zázračné uzdravení řadě lidem vyčistil.
Chlapík se neodkázal s Bohem spojit a nedávno zemřel. Chvála jeho duši odvedené převaděčem do Světla.